Registrikaart · Äriregistri kanne 10641674
Osaühing NEISER INVEST
- Registrikood10641674
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025813 014 €
- KMKR numberEE100186002
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing NEISER INVEST
- Registrikood
- 10641674
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.02.2000
- KMKR number
- EE100186002
- Osa- või aktsiakapital
- 66 968 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Seljaku tn 6
- Aadress kehtib alates
- 27.03.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jori Pekka Ala-Jyrä | 99,25 % · 66 468 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Maris Orumets | 0,75 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jori Pekka Ala-Jyrä | Juhatuse liige | 16.05.2000 |
| Maris Orumets | Juhatuse liige | 03.07.2000 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jori Pekka Ala-Jyrä | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 813 014 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 822 387 € → 813 014 € | -0,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725028773
- Telefon+3726518900
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 813 014 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 813 014 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 822 387 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 819 614 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 717 835 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 705 644 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 542 279 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 544 822 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 813 014 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 813 014 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 813 014 € | 822 387 € | 819 614 € | 717 835 € | 705 644 € | 542 279 € | 544 822 € |
| Ärikasum | 471 150 € | 626 308 € | 476 169 € | 335 446 € | 1 339 890 € | 216 607 € | 242 606 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 107 475 € | 345 809 € | 220 797 € | 252 643 € | 1 283 864 € | 179 514 € | 436 856 € |
| Aruandeaasta kasum | 89 260 € | 318 284 € | 208 354 € | 223 679 € | 1 269 794 € | 157 014 € | 436 856 € |
| Tööjõukulud | — | 0,00 € | 15 821 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 89 059 € | 163 930 € | 115 877 € | 107 924 € | 97 861 € | 72 090 € | 25 168 € |
| Varad kokku | 15 763 514 € | 16 126 669 € | 13 540 931 € | 13 037 097 € | 12 488 683 € | 10 860 992 € | 9 188 649 € |
| sh käibevarad | 1 659 864 € | 2 206 733 € | 308 346 € | 218 997 € | 150 557 € | 219 909 € | 395 118 € |
| sh põhivarad | 14 103 650 € | 13 919 936 € | 13 232 585 € | 12 818 100 € | 12 338 126 € | 10 641 083 € | 8 793 531 € |
| sh raha | 76 362 € | 801 146 € | 18 398 € | 1902 € | 28 733 € | 35 342 € | 104 798 € |
| Omakapital | 8 822 025 € | 8 797 345 € | 8 723 597 € | 8 597 031 € | 8 506 561 € | 7 305 613 € | 7 238 099 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 66 968 € | 66 968 € | 66 968 € | 66 968 € | 66 968 € | 66 968 € | 66 468 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 8 659 150 € | 8 405 446 € | 8 441 628 € | 8 299 737 € | 7 163 152 € | 7 074 984 € | 6 728 128 € |
| Lühiajalised kohustised | 266 481 € | 854 316 € | 440 176 € | 320 908 € | 398 969 € | 152 310 € | 298 364 € |
| Pikaajalised kohustised | 6 675 008 € | 6 475 008 € | 4 377 158 € | 4 119 158 € | 3 583 153 € | 3 403 069 € | 1 652 186 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 560 209 € | 790 238 € | 592 046 € | 443 370 € | 1 437 751 € | 288 697 € | 267 774 € |
| Aruanne esitatud | 18.06.2026 | 30.06.2025 | 18.06.2024 | 30.06.2023 | 24.08.2022 | 28.06.2021 | 19.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,0 % | 54,6 % | 64,4 % | 65,9 % | 68,1 % | 67,3 % | 78,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,0 % | 38,7 % | 25,4 % | 31,2 % | 179,9 % | 29,0 % | 80,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.