Registrikaart · Äriregistri kanne 10643503
Osaühing SERVITI
- Registrikood10643503
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202574 514 €
- KMKR numberEE100603019
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing SERVITI
- Registrikood
- 10643503
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2000
- KMKR number
- EE100603019
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Kullamaa küla, Hooldekeskuse
- Aadress kehtib alates
- 27.08.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tarvi Reesar | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tarvi Reesar | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tarvi Reesar | otsene osalus | 04.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 74 514 € | +12,9 | |
| Müügitulu muutus | 182 095 € → 74 514 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725109460
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 69 114 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 69 114 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5400 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 178 945 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3150 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 316 114 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5400 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 279 923 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3900 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 167 886 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1400 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 290 589 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 271 607 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 74 514 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 74 514 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 514 € | 182 095 € | 321 514 € | 283 823 € | 169 286 € | 290 589 € | 271 607 € |
| Ärikasum | −30 326 € | 118 053 € | 158 396 € | 14 366 € | 25 486 € | 24 463 € | 26 618 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −38 390 € | 105 862 € | 143 552 € | 5096 € | 14 171 € | 12 215 € | 14 475 € |
| Aruandeaasta kasum | −38 390 € | 105 862 € | 143 552 € | 5096 € | 14 171 € | 12 215 € | 14 475 € |
| Tööjõukulud | 42 509 € | 39 898 € | 42 034 € | 34 083 € | 40 509 € | 41 525 € | 70 943 € |
| Põhivarade kulum | 65 678 € | 101 237 € | 89 750 € | 85 899 € | 81 844 € | 78 562 € | 59 276 € |
| Varad kokku | 1 592 358 € | 1 641 419 € | 1 752 288 € | 1 654 959 € | 1 653 317 € | 1 668 886 € | 1 601 085 € |
| sh käibevarad | 46 005 € | 157 522 € | 26 847 € | 80 812 € | 38 790 € | 175 274 € | 150 185 € |
| sh põhivarad | 1 546 353 € | 1 483 897 € | 1 725 441 € | 1 574 147 € | 1 614 527 € | 1 493 612 € | 1 450 900 € |
| sh raha | 39 041 € | 138 280 € | 195 € | 76 700 € | 33 908 € | 133 535 € | 119 826 € |
| Omakapital | 1 201 657 € | 1 240 047 € | 1 134 185 € | 990 633 € | 985 537 € | 971 366 € | 959 151 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 237 235 € | 1 131 373 € | 987 821 € | 982 725 € | 968 554 € | 956 339 € | 941 864 € |
| Lühiajalised kohustised | 61 756 € | 148 668 € | 91 151 € | 77 056 € | 81 187 € | 337 035 € | 171 600 € |
| Pikaajalised kohustised | 328 945 € | 252 704 € | 526 952 € | 587 270 € | 586 593 € | 360 485 € | 470 334 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 35 352 € | 219 290 € | 248 146 € | 100 265 € | 107 330 € | 103 025 € | 85 894 € |
| Aruanne esitatud | 26.03.2026 | 27.06.2025 | 28.02.2024 | 14.03.2023 | 18.04.2022 | 17.03.2021 | 13.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,5 % | 75,5 % | 64,7 % | 59,9 % | 59,6 % | 58,2 % | 59,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −51,5 % | 58,1 % | 44,6 % | 1,8 % | 8,4 % | 4,2 % | 5,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.