Registrikaart · Äriregistri kanne 10644454
Osaühing VLV-Transport
- Registrikood10644454
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025342 692 €
- KMKR numberEE100591480
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing VLV-Transport
- Registrikood
- 10644454
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.01.2000
- KMKR number
- EE100591480
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Kilksama küla, Riku
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 342 692 € | +19 | |
| Müügitulu muutus | 344 450 € → 342 692 € | -0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725079614
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 342 692 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 342 692 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 344 450 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 345 250 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 325 989 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 324 110 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 274 399 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 318 599 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 10 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 342 692 € | 344 450 € | 345 250 € | 325 989 € | 324 110 € | 274 399 € | 318 599 € |
| Ärikasum enne makse | 70 008 € | 77 400 € | 92 927 € | 65 405 € | 72 003 € | 63 033 € | 21 341 € |
| Aruandeaasta kasum | 70 008 € | 77 400 € | 92 927 € | 65 405 € | 72 003 € | 63 033 € | 21 341 € |
| Tööjõukulud | 28 151 € | 35 362 € | 32 180 € | 35 425 € | 33 471 € | 38 053 € | 50 706 € |
| Varad kokku | 876 683 € | 805 670 € | 725 891 € | 636 444 € | 566 315 € | 493 442 € | 429 715 € |
| sh käibevarad | 764 573 € | 684 158 € | 574 697 € | 457 942 € | 399 204 € | 331 389 € | 298 702 € |
| sh raha | 728 380 € | 637 141 € | 523 426 € | 415 689 € | 374 548 € | 308 570 € | 273 518 € |
| Omakapital | 865 358 € | 795 350 € | 717 950 € | 625 023 € | 559 618 € | 487 615 € | 424 582 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 325 € | 10 320 € | 7941 € | 11 421 € | 6697 € | 5827 € | 5133 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 98,7 % | 98,9 % | 98,2 % | 98,8 % | 98,8 % | 98,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,4 % | 22,5 % | 26,9 % | 20,1 % | 22,2 % | 23,0 % | 6,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.