RT Hotellid OÜ
- Registrikood10646134
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202562 000 €
- KMKR numberEE100605020
Üldandmed
- Ärinimi
- RT Hotellid OÜ
- Registrikood
- 10646134
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.03.2000
- KMKR number
- EE100605020
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Hospidali tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 62 000 € | +12,1 |
| Müügitulu muutus | 106 752 € → 62 000 € | -12,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3724430605
- Mobiil +3725034175
- Telefon +3724430605
- Veebileht seegimaja.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 5611 | Restoranitegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Restoranitegevus teenis ettevõte 2025. aastal 62 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranitegevus EMTAK 2025 | 62 000 € |
| 2024 | Restoranitegevus EMTAK 2025 | 106 752 € |
| 2023 | Hotellid EMTAK 2008 | 41 570 € |
| 2022 | Hotellid EMTAK 2008 | 68 160 € |
| 2021 | Hotellid EMTAK 2008 | 49 587 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1108 € |
| 2020 | Hotellid EMTAK 2008 | 46 240 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 4086 € |
| 2020 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2008 | 15,00 € |
| 2019 | Hotellid EMTAK 2008 | 148 176 € |
| 2019 | Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2008 | 4569 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 3034 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 5 |
| 2007 | 16 |
| 2006 | 16 |
| 2005 | 16 |
| 2004 | 15 |
| 2003 | 11 |
| 2002 | 17 |
| 2001 | 12 |
| 2000 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 000 € | 106 752 € | 41 570 € | 68 160 € | 50 695 € | 50 341 € | 155 779 € |
| Ärikasum enne makse | 7254 € | 20 169 € | 48 570 € | −31 429 € | 4963 € | −47 105 € | −74 165 € |
| Aruandeaasta kasum | 4433 € | 17 669 € | 48 570 € | −31 429 € | 4963 € | −47 105 € | −74 165 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 7024 € | 5384 € | 29 049 € | 61 696 € | 103 544 € |
| Varad kokku | 169 282 € | 182 948 € | 1 009 382 € | 1 168 226 € | 981 657 € | 945 529 € | 953 671 € |
| sh käibevarad | 5570 € | 2559 € | 621 514 € | 742 583 € | 562 184 € | 520 912 € | 523 911 € |
| sh raha | 3643 € | 2512 € | 858 € | 2189 € | 1833 € | 12 999 € | 32 598 € |
| Omakapital | −35 509 € | −29 942 € | 501 869 € | 453 299 € | 484 728 € | 479 765 € | 526 870 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 181 € | 30 280 € | 50 103 € | 59 284 € | 21 263 € | 33 429 € | 31 817 € |
| Pikaajalised kohustised | 182 610 € | 182 610 € | 457 410 € | 655 643 € | 475 666 € | 432 335 € | 394 984 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | -21,0 % | -16,4 % | 49,7 % | 38,8 % | 49,4 % | 50,7 % | 55,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,1 % | 16,6 % | 116,8 % | -46,1 % | 9,8 % | -93,6 % | -47,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.