Registrikaart · Äriregistri kanne 10647228
Tilde Eesti Osaühing
- Registrikood10647228
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 202518
- Müügitulu 20251 039 843 €
- KMKR numberEE100609369
- Sellel aadressil on registreeritud 185 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tilde Eesti Osaühing
- Registrikood
- 10647228
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.02.2000
- KMKR number
- EE100609369
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 18 töötajat viimases aruandes | +18 | |
| Müügitulu | 1 039 843 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 234 006 € → 1 039 843 € | -4,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726509420
- Veebilehttilde.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74301 | Kirjalik ja suuline tõlge | Põhitegevusala |
| 63921 | Muu infoalane tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kirjalik ja suuline tõlge teenis ettevõte 2025. aastal 922 437 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 922 437 € |
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 117 406 € |
| 2024 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025 | 1 180 126 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 53 880 € |
| 2023 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 1 665 982 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 98 572 € |
| 2022 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 1 812 331 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 132 109 € |
| 2021 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 1 464 268 € |
| 2021 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 679 408 € |
| 2020 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 1 040 508 € |
| 2020 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 228 714 € |
| 2019 | Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008 | 926 033 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 18 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 19 |
| 2022 | 20 |
| 2021 | 19 |
| 2020 | 19 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 19 |
| 2017 | 19 |
| 2016 | 23 |
| 2015 | 19 |
| 2014 | 19 |
| 2013 | 19 |
| 2012 | 21 |
| 2011 | 19 |
| 2010 | 20 |
| 2009 | 27 |
| 2008 | 28 |
| 2007 | 21 |
| 2006 | 66 |
| 2005 | 8 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 067 725 € | 1 234 006 € | 1 764 554 € | 1 944 440 € | 2 143 753 € | 1 269 354 € | 988 447 € |
| Ärikasum enne makse | −79 705 € | −114 678 € | −88 320 € | −17 797 € | 99 674 € | 101 525 € | 2276 € |
| Aruandeaasta kasum | −79 705 € | −114 678 € | −88 320 € | −92 797 € | 99 674 € | 101 525 € | 2276 € |
| Tööjõukulud | 679 780 € | 689 503 € | 758 922 € | 725 076 € | 729 938 € | 655 902 € | 601 084 € |
| Varad kokku | 238 132 € | 293 574 € | 492 027 € | 472 259 € | 983 098 € | 723 500 € | 587 104 € |
| sh käibevarad | 234 249 € | 288 193 € | 486 978 € | 465 785 € | 976 134 € | 715 277 € | 575 611 € |
| sh raha | 124 347 € | 114 987 € | 241 567 € | 224 936 € | 421 034 € | 503 497 € | 367 438 € |
| Omakapital | −34 045 € | 45 660 € | 123 339 € | 211 659 € | 604 456 € | 504 782 € | 403 257 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3500 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 272 177 € | 247 914 € | 368 688 € | 260 600 € | 378 642 € | 218 718 € | 183 847 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 18 | 17 | 19 | 20 | 19 | 19 | 18 |
| Omakapitali osakaal varadest | -14,3 % | 15,6 % | 25,1 % | 44,8 % | 61,5 % | 69,8 % | 68,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -7,5 % | -9,3 % | -5,0 % | -4,8 % | 4,6 % | 8,0 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.