OÜ AKSIMO
- Registrikood10647470
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20254255 €
- KMKR numberEE100605567
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ AKSIMO
- Registrikood
- 10647470
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.02.2000
- KMKR number
- EE100605567
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Läänekaare tn 23-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 4255 € | +1,4 |
| Müügitulu muutus | 4125 € → 4255 € | +0,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725280938
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33171 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 4255 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 4255 € |
| 2024 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 4125 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 5318 € |
| 2023 | Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 184 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 6350 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2287 € |
| 2022 | Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 330 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 8898 € |
| 2021 | Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 1113 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 10 782 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 11 095 € |
| 2019 | Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 2008 | 1800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4255 € | 4125 € | 5502 € | 8967 € | 10 011 € | 10 782 € | 12 895 € |
| Ärikasum enne makse | 333 € | 474 € | 768 € | 830 € | 369 € | −2604 € | 503 € |
| Aruandeaasta kasum | 333 € | 474 € | 768 € | 830 € | 369 € | −2604 € | 503 € |
| Tööjõukulud | 8627 € | 7895 € | 7004 € | 6494 € | 7793 € | 10 879 € | 11 241 € |
| Varad kokku | 20 216 € | 52 262 € | 39 457 € | 27 020 € | 35 289 € | 41 678 € | 18 187 € |
| sh käibevarad | 74,00 € | 1829 € | 9293 € | 5654 € | 10 856 € | 14 051 € | 16 319 € |
| sh raha | 25,00 € | 5,00 € | 7767 € | 1189 € | 2416 € | 3129 € | 4374 € |
| Omakapital | 6507 € | 6174 € | 5700 € | 4932 € | 4102 € | 3733 € | 6337 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 1520 € | 1470 € | 1257 € | 1088 € | 1187 € | 6245 € | 11 850 € |
| Pikaajalised kohustised | 12 189 € | 44 618 € | 32 500 € | 21 000 € | 30 000 € | 31 700 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,2 % | 11,8 % | 14,4 % | 18,3 % | 11,6 % | 9,0 % | 34,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,8 % | 11,5 % | 14,0 % | 9,3 % | 3,7 % | -24,2 % | 3,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.