Registrikaart · Äriregistri kanne 10647955
Osaühing EBL INVESTOR
- Registrikood10647955
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025162 754 €
- KMKR numberEE100614147
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing EBL INVESTOR
- Registrikood
- 10647955
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.02.2000
- KMKR number
- EE100614147
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Planeedi tn 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 162 754 € | +16 | |
| Müügitulu muutus | 153 973 € → 162 754 € | +1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725064575
- Telefon+3726410020
- Telefon+46055014120
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 23911 | Abrasiivtoodete tootmine | Põhitegevusala |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Abrasiivtoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 125 182 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Abrasiivtoodete tootmine EMTAK 2025 | 125 182 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 37 572 € |
| 2024 | Abrasiivtoodete tootmine EMTAK 2025 | 107 842 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 46 131 € |
| 2023 | Abrasiivtoodete tootmine EMTAK 2008 | 97 148 € |
| 2023 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 38 247 € |
| 2022 | Abrasiivtoodete tootmine EMTAK 2008 | 74 249 € |
| 2022 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 30 073 € |
| 2021 | Abrasiivtoodete tootmine EMTAK 2008 | 69 090 € |
| 2021 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 34 743 € |
| 2020 | Abrasiivtoodete tootmine EMTAK 2008 | 58 007 € |
| 2020 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 32 900 € |
| 2019 | Abrasiivtoodete tootmine EMTAK 2008 | 65 159 € |
| 2019 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 41 976 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 162 754 € | 153 973 € | 135 395 € | 104 322 € | 103 833 € | 90 907 € | 107 135 € |
| Ärikasum enne makse | 16 189 € | 22 212 € | 32 281 € | 5258 € | −7292 € | −7935 € | −12 844 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 189 € | 22 212 € | 32 281 € | 5258 € | −7292 € | −7935 € | −12 844 € |
| Tööjõukulud | 66 246 € | 46 929 € | 36 489 € | 24 518 € | 31 984 € | 31 072 € | 31 749 € |
| Varad kokku | 98 943 € | 74 737 € | 46 891 € | 52 362 € | 51 334 € | 40 481 € | 48 113 € |
| sh käibevarad | 90 287 € | 66 355 € | 37 634 € | 41 480 € | 38 827 € | 32 099 € | 39 731 € |
| sh raha | 45 885 € | 30 598 € | 1625 € | 9372 € | 1398 € | 5064 € | 699 € |
| Omakapital | 78 541 € | 62 352 € | 40 140 € | 7859 € | 2601 € | 9893 € | 17 828 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 402 € | 12 385 € | 6751 € | 33 903 € | 38 133 € | 19 988 € | 30 285 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 10 600 € | 10 600 € | 10 600 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,4 % | 83,4 % | 85,6 % | 15,0 % | 5,1 % | 24,4 % | 37,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,9 % | 14,4 % | 23,8 % | 5,0 % | -7,0 % | -8,7 % | -12,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.