Osaühing BLAUHAUS
- Registrikood10653269
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025287 368 €
- KMKR numberEE100608496
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing BLAUHAUS
- Registrikood
- 10653269
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.03.2000
- KMKR number
- EE100608496
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 23
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
67/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 287 368 € | +18,3 |
| Müügitulu muutus | 275 775 € → 287 368 € | +1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726610774
- Mobiil +3725098728
- Telefon +3726610774
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 287 368 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 287 368 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 275 775 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 292 040 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 274 540 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 208 528 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 217 430 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 263 671 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 287 368 € | 275 775 € | 292 040 € | 274 540 € | 208 528 € | 217 430 € | 263 671 € |
| Ärikasum enne makse | 129 185 € | 758 176 € | 332 595 € | −165 119 € | 398 961 € | 450 243 € | 71 115 € |
| Aruandeaasta kasum | 129 185 € | 758 176 € | 332 595 € | −165 119 € | 398 961 € | 450 243 € | 71 115 € |
| Tööjõukulud | 53 171 € | 50 518 € | 54 838 € | 45 140 € | 44 961 € | 53 984 € | 55 429 € |
| Varad kokku | 7 472 547 € | 7 367 844 € | 6 734 830 € | 6 449 600 € | 6 657 871 € | 6 301 916 € | 5 372 886 € |
| sh käibevarad | 4 754 222 € | 4 471 678 € | 3 899 641 € | 3 411 583 € | 3 661 326 € | 3 370 766 € | 2 296 202 € |
| sh raha | 1 255 965 € | 4 119 830 € | 1 522 581 € | 1 343 100 € | 1 326 588 € | 2 009 160 € | 2 189 556 € |
| Omakapital | 7 063 225 € | 6 934 040 € | 6 175 864 € | 5 843 269 € | 6 008 388 € | 5 609 427 € | 5 159 184 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3 000 000 € | 3 000 000 € | 3 000 000 € | 3 000 000 € | 3 000 000 € | 3 000 000 € | 3 000 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 328 € | 23 610 € | 124 787 € | 144 742 € | 138 345 € | 134 506 € | 136 576 € |
| Pikaajalised kohustised | 384 994 € | 410 194 € | 434 179 € | 461 589 € | 511 138 € | 557 983 € | 77 126 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 94,1 % | 91,7 % | 90,6 % | 90,2 % | 89,0 % | 96,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 45,0 % | 274,9 % | 113,9 % | -60,1 % | 191,3 % | 207,1 % | 27,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.