Compakt Varahaldus Osaühing
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 22 912 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 77 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10654642
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2023117 501 €
- KMKR numberEE100637713
Üldandmed
- Ärinimi
- Compakt Varahaldus Osaühing
- Registrikood
- 10654642
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2000
- KMKR number
- EE100637713
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7d
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
20/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 117 501 € | +14,7 |
| Müügitulu muutus | 240 235 € → 117 501 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 22 912 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3726696715
- Veebileht compakt.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2023. aastal 117 501 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 117 501 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 240 235 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 153 671 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 157 601 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 335 074 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 117 501 € | 240 235 € | 153 671 € | 157 601 € | 335 074 € |
| Ärikasum enne makse | −45 900 € | −966 265 € | −251 173 € | −240 262 € | −180 318 € | −319 629 € |
| Aruandeaasta kasum | −45 900 € | −966 265 € | −251 173 € | −240 262 € | −180 318 € | −319 629 € |
| Tööjõukulud | 26 410 € | 38 627 € | 34 544 € | 29 467 € | 4826 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 003 895 € | 1 044 031 € | 4 203 192 € | 4 649 682 € | 5 018 636 € | 4 614 365 € |
| sh käibevarad | 52 001 € | 92 137 € | 180 084 € | 482 724 € | 692 139 € | 725 993 € |
| sh raha | 0,00 € | 0,00 € | 86,00 € | 19,00 € | 534 € | 701 € |
| Omakapital | 767 250 € | 813 151 € | 1 779 416 € | 2 030 589 € | 2 270 851 € | 2 451 169 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € |
| Lühiajalised kohustised | 65 593 € | 51 293 € | 402 143 € | 548 977 € | 1 133 569 € | 191 980 € |
| Pikaajalised kohustised | 171 052 € | 179 587 € | 2 021 633 € | 2 070 116 € | 1 614 216 € | 1 971 216 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,4 % | 77,9 % | 42,3 % | 43,7 % | 45,2 % | 53,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -822,3 % | -104,6 % | -156,3 % | -114,4 % | -95,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 22 912 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.