Registrikaart · Äriregistri kanne 10654671
osaühing Lissen
- Registrikood10654671
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025140 448 €
- KMKR numberEE100718946
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Lissen
- Registrikood
- 10654671
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2000
- KMKR number
- EE100718946
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Seidla küla, Kasemetsa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 140 448 € | +15,4 | |
| Müügitulu muutus | 194 979 € → 140 448 € | -8,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256468060
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | |
| 01631 | Saagikoristusjärgsed tegevused | |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus | |
| 81231 | Muu puhastustegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 128 450 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 128 450 € |
| 2025 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2025 | 9388 € |
| 2025 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 1080 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 960 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 570 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 189 156 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 4300 € |
| 2024 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2025 | 938 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 585 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 217 428 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 22 870 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 14 060 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 395 577 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 8448 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4840 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 210 960 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4848 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 195 586 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1315 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 207 538 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 188 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 19 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 141 288 € | 194 979 € | 254 358 € | 408 865 € | 215 808 € | 196 901 € | 207 726 € |
| Ärikasum enne makse | 141 553 € | 79 288 € | 23 894 € | 323 539 € | 47 091 € | 111 875 € | 82 981 € |
| Aruandeaasta kasum | 141 553 € | 79 288 € | 23 894 € | 323 539 € | 47 091 € | 111 875 € | 82 981 € |
| Tööjõukulud | 28 824 € | 13 861 € | 13 870 € | 13 884 € | 13 808 € | 12 903 € | 14 132 € |
| Varad kokku | 1 264 307 € | 1 096 995 € | 1 010 694 € | 986 157 € | 696 005 € | 666 149 € | 585 519 € |
| sh käibevarad | 331 151 € | 470 390 € | 441 833 € | 464 735 € | 247 326 € | 319 885 € | 231 856 € |
| sh raha | 37 041 € | 51 152 € | 59 860 € | 69 518 € | 176 068 € | 263 114 € | 159 139 € |
| Omakapital | 1 180 220 € | 1 036 001 € | 956 713 € | 932 819 € | 609 281 € | 562 190 € | 450 315 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 84 087 € | 60 994 € | 53 981 € | 53 338 € | 80 014 € | 87 286 € | 91 537 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6710 € | 16 673 € | 43 667 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 19 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,3 % | 94,4 % | 94,7 % | 94,6 % | 87,5 % | 84,4 % | 76,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,2 % | 40,7 % | 9,4 % | 79,1 % | 21,8 % | 56,8 % | 39,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.