Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10657095

Osaühing Laanekuru

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10657095
  • Asutatud2000 (26 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 20251 167 686 €
  • KMKR numberEE100614558

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2000200520102015202020252026Asutatud 05.04.2000Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.04.2000 2000, Esimene aruanne 2002, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Laanekuru
Registrikood
10657095
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.04.2000
KMKR number
EE100614558
Osa- või aktsiakapital
25 565 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi vald, Laanekuru küla, Parastma
Aadress kehtib alates
14.02.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Margus Kokk100 % · 25 565 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Margus KokkJuhatuse liige02.01.2006

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Margus Kokkotsene osalus22.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg26 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu1 167 686 €+20
Müügitulu muutus1 717 197 € → 1 167 686 €-9,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €465 tuh €930 tuh €1,4 mln €1,9 mln €2019202020211 860 880 €2022202320241 167 686 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 1 068 336 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20251 068 336 €
2025Metsavarumine EMTAK 202572 028 €
2025Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 202527 322 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20251 464 883 €
2024Metsavarumine EMTAK 2025221 736 €
2024Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 202530 578 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008853 059 €
2023Metsavarumine EMTAK 2008106 220 €
2023Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 200826 629 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20081 656 708 €
2022Metsavarumine EMTAK 2008151 298 €
2022Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 200852 874 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20081 166 240 €
2021Metsavarumine EMTAK 2008102 100 €
2021Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 200885 775 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20081 618 783 €
2020Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 200864 000 €
2020Metsavarumine EMTAK 200817 159 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008985 492 €
2019Metsavarumine EMTAK 200893 407 €
2019Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 200813 507 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 1 167 686 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti1 167 686 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0235620022003200420056200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20235
20225
20215
20205
20195
20185
20175
20166
20156
20146
20136
20126
20115
20106
20096
20086
20075
20066
20055
20043
20033
20022

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 167 686 €1 717 197 €985 908 €1 860 880 €1 354 115 €1 699 942 €1 092 406 €
Ärikasum−8246 €−245 639 €−346 198 €1 035 980 €618 782 €399 846 €417 939 €
Kasum enne tulumaksustamist−49 865 €−350 094 €−403 510 €973 901 €571 827 €350 972 €374 178 €
Aruandeaasta kasum−61 711 €−359 047 €−413 277 €964 134 €557 176 €336 786 €352 085 €
Tööjõukulud82 912 €107 455 €114 253 €93 523 €85 172 €90 100 €98 754 €
Põhivarade kulum566 881 €569 979 €415 661 €378 297 €378 041 €316 112 €299 357 €
Varad kokku5 947 311 €5 681 421 €6 411 993 €6 491 676 €5 400 981 €4 838 877 €4 435 406 €
sh käibevarad550 620 €717 185 €1 099 367 €2 144 209 €1 554 629 €1 053 599 €1 011 657 €
sh põhivarad5 396 691 €4 964 236 €5 312 626 €4 347 467 €3 846 352 €3 785 278 €3 423 749 €
sh raha199 704 €379 158 €244 308 €1 293 394 €811 382 €546 551 €170 554 €
Omakapital3 699 286 €3 429 610 €3 843 657 €4 316 934 €3 111 024 €2 643 848 €2 387 062 €
sh osa- või aktsiakapital25 565 €25 565 €25 565 €25 565 €25 565 €25 565 €25 565 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum3 732 876 €3 760 536 €4 228 813 €3 324 679 €2 525 727 €2 278 941 €2 006 856 €
Lühiajalised kohustised551 308 €1 275 602 €536 169 €404 313 €625 384 €665 657 €449 589 €
Pikaajalised kohustised1 696 717 €976 209 €2 032 167 €1 770 429 €1 664 573 €1 529 372 €1 598 755 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4455555
Ärikasum enne kulumit558 635 €324 340 €69 463 €1 414 277 €996 823 €715 958 €717 296 €
Aruanne esitatud14.04.202619.05.202505.06.202421.03.202327.06.202222.03.202116.03.2020
AuditeeritudJahJahJahJahJahJahJah
Omakapitali osakaal varadest62,2 %60,4 %59,9 %66,5 %57,6 %54,6 %53,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−5,3 %−20,9 %−41,9 %51,8 %41,1 %19,8 %32,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang