Registrikaart · Äriregistri kanne 10657669
Osaühing Tootsi Aiand
- Registrikood10657669
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 202514
- Müügitulu 2025831 327 €
- KMKR numberEE100708529
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Tootsi Aiand
- Registrikood
- 10657669
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.04.2000
- KMKR number
- EE100708529
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Tabria küla, Ristivälja-Kõrisoo
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 14 töötajat viimases aruandes | +14 | |
| Müügitulu | 831 327 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 769 266 € → 831 327 € | +2,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725277201
- Telefon+3724463428
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01191 | Lillekasvatus | Põhitegevusala |
| 47761 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lillekasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 606 870 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lillekasvatus EMTAK 2025 | 606 870 € |
| 2025 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2025 | 224 457 € |
| 2024 | Lillekasvatus EMTAK 2025 | 491 348 € |
| 2024 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2025 | 277 918 € |
| 2023 | Lillekasvatus EMTAK 2008 | 488 602 € |
| 2023 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 261 765 € |
| 2022 | Lillekasvatus EMTAK 2008 | 463 641 € |
| 2022 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 234 336 € |
| 2021 | Lillekasvatus EMTAK 2008 | 444 132 € |
| 2021 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 78 416 € |
| 2020 | Lillekasvatus EMTAK 2008 | 529 558 € |
| 2020 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 72 966 € |
| 2019 | Lillekasvatus EMTAK 2008 | 296 395 € |
| 2019 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 40 830 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 14 |
| 2024 | 15 |
| 2023 | 14 |
| 2022 | 15 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 12 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 831 329 € | 769 266 € | 750 367 € | 697 977 € | 522 548 € | 602 524 € | 337 225 € |
| Ärikasum enne makse | 30 325 € | 6034 € | 58 062 € | 47 333 € | 36 817 € | 58 099 € | 6354 € |
| Aruandeaasta kasum | 30 325 € | 3534 € | 58 062 € | 47 333 € | 36 817 € | 58 099 € | 6354 € |
| Tööjõukulud | 264 416 € | 265 778 € | 228 554 € | 221 355 € | 148 321 € | 178 099 € | 124 370 € |
| Varad kokku | 351 223 € | 322 522 € | 327 361 € | 270 265 € | 239 237 € | 212 978 € | 147 887 € |
| sh käibevarad | 190 316 € | 188 200 € | 181 524 € | 139 948 € | 100 915 € | 87 250 € | 43 615 € |
| sh raha | 157 244 € | 155 004 € | 108 127 € | 53 040 € | 68 825 € | 42 820 € | 3248 € |
| Omakapital | 257 487 € | 227 161 € | 233 627 € | 175 566 € | 128 233 € | 91 435 € | 33 336 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 77 636 € | 79 261 € | 77 634 € | 78 599 € | 94 904 € | 105 443 € | 98 451 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 100 € | 16 100 € | 16 100 € | 16 100 € | 16 100 € | 16 100 € | 16 100 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 14 | 15 | 14 | 15 | 11 | 14 | 12 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,3 % | 70,4 % | 71,4 % | 65,0 % | 53,6 % | 42,9 % | 22,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,6 % | 0,5 % | 7,7 % | 6,8 % | 7,0 % | 9,6 % | 1,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.