Registrikaart · Äriregistri kanne 10659668
Osaühing Refeus
- Registrikood10659668
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025168 660 €
- KMKR numberEE100634648
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Refeus
- Registrikood
- 10659668
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.07.2000
- KMKR number
- EE100634648
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Rüütli tn 1a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 168 660 € | +16,1 | |
| Müügitulu muutus | 165 270 € → 168 660 € | +0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725244314
- Veebilehtrefeus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 162 170 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 162 170 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 3550 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2940 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 159 143 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 3900 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2227 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 212 513 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 000 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3691 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 213 024 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 583 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 204 647 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 000 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 146 325 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 000 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 154 571 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 10 |
| 2003 | 10 |
| 2002 | 9 |
| 2001 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 168 660 € | 165 270 € | 227 204 € | 226 525 € | 215 647 € | 157 325 € | 165 571 € |
| Ärikasum enne makse | 13 002 € | 5731 € | 30 540 € | 35 825 € | 67 377 € | 48 661 € | 57 046 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 002 € | 5731 € | 30 540 € | 35 825 € | 67 377 € | 48 661 € | 57 046 € |
| Tööjõukulud | 42 965 € | 46 669 € | 54 959 € | 41 557 € | 48 737 € | 41 570 € | 37 978 € |
| Varad kokku | 1 155 258 € | 1 152 301 € | 1 143 186 € | 1 069 029 € | 1 028 903 € | 949 819 € | 904 135 € |
| sh käibevarad | 21 249 € | 38 863 € | 50 056 € | 48 944 € | 60 691 € | 50 627 € | 40 506 € |
| sh raha | 863 € | 47,00 € | 1107 € | 242 € | 4233 € | 18 495 € | 1250 € |
| Omakapital | 892 572 € | 879 570 € | 873 839 € | 843 299 € | 807 474 € | 740 097 € | 691 436 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 9587 € | 9587 € | 9587 € | 9587 € | 9587 € | 9587 € | 9587 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 646 € | 26 150 € | 24 080 € | 14 880 € | 10 014 € | 11 345 € | 15 822 € |
| Pikaajalised kohustised | 239 040 € | 246 581 € | 245 267 € | 210 850 € | 211 415 € | 198 377 € | 196 877 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,3 % | 76,3 % | 76,4 % | 78,9 % | 78,5 % | 77,9 % | 76,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,7 % | 3,5 % | 13,4 % | 15,8 % | 31,2 % | 30,9 % | 34,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.