Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10661458

Osaühing Sõstramaa

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10661458
  • Asutatud2000 (26 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20251801 €

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2000200520102015202020252026Asutatud 05.06.2000Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.06.2000 2000, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Sõstramaa
Registrikood
10661458
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.06.2000
KMKR number
Aadress
Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Kolde tn 14

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg26 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu1801 €0
Müügitulu muutus300 € → 1801 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02201MetsavaruminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4459 €8919 €13 tuh €18 tuh €20192020202117 837 €2022202320241801 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 1801 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsavarumine EMTAK 20251801 €
2024Segapõllumajandus EMTAK 2025300 €
2023Segapõllumajandus EMTAK 2008750 €
2022Metsavarumine EMTAK 200811 347 €
2022Segapõllumajandus EMTAK 20086490 €
2021Metsavarumine EMTAK 200814 565 €
2020Metsavarumine EMTAK 2008860 €
2019Muu loomakasvatus EMTAK 20080,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222000200120022003200420052006200722008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20120
20111
20101
20091
20082
20071
20060
20050
20041
20031
20021
20011
20001

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1801 €300 €750 €17 837 €14 565 €860 €0,00 €
Ärikasum enne makse−1656 €−6091 €243 €732 €850 €654 €546 €
Aruandeaasta kasum−1656 €−6091 €243 €732 €850 €654 €546 €
Tööjõukulud4584 €3768 €4549 €5030 €686 €683 €8761 €
Varad kokku27 593 €28 719 €34 045 €33 921 €33 048 €32 178 €32 067 €
sh käibevarad26 610 €27 736 €26 414 €25 018 €28 855 €27 985 €27 874 €
Omakapital25 882 €27 538 €33 885 €33 642 €32 910 €32 060 €31 406 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised1711 €1181 €160 €279 €138 €118 €661 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest93,8 %95,9 %99,5 %99,2 %99,6 %99,6 %97,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−91,9 %−2030,3 %32,4 %4,1 %5,8 %76,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang