Registrikaart · Äriregistri kanne 10666311
ABL Baltic Seeds OÜ
- Registrikood10666311
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025184 558 €
- KMKR numberEE100630147
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ABL Baltic Seeds OÜ
- Registrikood
- 10666311
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.07.2000
- KMKR number
- EE100630147
- Osa- või aktsiakapital
- 26 199 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Kaku küla, Kaku-Miku
- Aadress kehtib alates
- 28.06.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Torben Skov | 100 % · 26 199 € | Ainuomand | 11.07.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Torben Skov | Juhatuse liige | 21.06.2005 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Torben Skov | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 184 558 € | +16,5 | |
| Müügitulu muutus | 473 560 € → 184 558 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253464244
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 02201 | Metsavarumine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 155 847 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 155 847 € |
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 28 711 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 322 798 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 84 294 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 66 468 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 291 999 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 31 677 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 19 960 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 211 042 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 5797 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 2342 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 134 669 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 13 619 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 372 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 227 557 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 7902 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 2581 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 128 749 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 8847 € |
| 2019 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 37 064 € ehk 20 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 148 424 € |
| Saksamaa | 37 064 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 185 488 € | 473 560 € | 343 636 € | 219 181 € | 154 660 € | 238 040 € | 139 396 € |
| Ärikasum | 123 436 € | 132 579 € | 64 364 € | 112 725 € | 58 317 € | 68 719 € | 95 943 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 68 414 € | 95 085 € | 30 648 € | 94 128 € | 40 189 € | 32 249 € | 75 106 € |
| Aruandeaasta kasum | 68 414 € | 95 085 € | 30 648 € | 92 216 € | 40 189 € | 32 249 € | 75 106 € |
| Tööjõukulud | 69 511 € | 100 950 € | 103 863 € | 71 074 € | 56 738 € | 67 494 € | 44 577 € |
| Põhivarade kulum | 93 413 € | 90 891 € | 69 787 € | 41 117 € | 43 713 € | 48 915 € | 52 256 € |
| Varad kokku | 1 311 444 € | 1 386 902 € | 1 332 728 € | 1 255 015 € | 1 160 172 € | 1 199 211 € | 1 289 939 € |
| sh käibevarad | 284 736 € | 331 876 € | 359 179 € | 430 471 € | 311 390 € | 297 035 € | 335 904 € |
| sh põhivarad | 1 026 708 € | 1 055 026 € | 973 549 € | 824 544 € | 848 782 € | 902 176 € | 954 035 € |
| sh raha | 14 005 € | 55 225 € | 19 788 € | 59 186 € | 33 654 € | 44 137 € | 29 186 € |
| Omakapital | 710 613 € | 765 022 € | 721 314 € | 805 932 € | 721 366 € | 681 232 € | 648 983 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 26 199 € | 26 199 € | — | — | — | — | — |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 613 380 € | 518 295 € | 487 648 € | 395 432 € | 362 893 € | 330 644 € | 255 533 € |
| Lühiajalised kohustised | 200 461 € | 211 294 € | 300 426 € | 221 003 € | 112 086 € | 362 386 € | 238 936 € |
| Pikaajalised kohustised | 400 370 € | 410 586 € | 310 988 € | 228 080 € | 326 720 € | 155 593 € | 402 020 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 216 849 € | 223 470 € | 134 151 € | 153 842 € | 102 030 € | 117 634 € | 148 199 € |
| Aruanne esitatud | 22.05.2026 | 27.06.2025 | 29.05.2024 | 27.06.2023 | 15.03.2022 | 28.10.2021 | 02.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,2 % | 55,2 % | 54,1 % | 64,2 % | 62,2 % | 56,8 % | 50,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 36,9 % | 20,1 % | 8,9 % | 42,1 % | 26,0 % | 13,5 % | 53,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.