Registrikaart · Äriregistri kanne 10667952
DXC Invest OÜ
- Registrikood10667952
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202577 500 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DXC Invest OÜ
- Registrikood
- 10667952
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.08.2000
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Sojamaa küla, Sojamaa keskus 5
- Aadress kehtib alates
- 03.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Henri Toompere | 100 % · 2684 € | Ainuomand | 05.06.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Henri Toompere | Juhatuse liige | 16.11.2000 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Henri Toompere | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 12.06.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 77 500 € | +13 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 77 500 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725156565
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 77 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 77 500 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 75 000 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 550 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 31 000 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 72,00 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 100 000 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 240 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 77 500 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 77 500 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77 500 € | 0,00 € | 75 000 € | 550 € | 31 000 € | 72,00 € | 100 240 € |
| Ärikasum | 76 377 € | −380 € | 74 708 € | −7030 € | 28 763 € | −81 459 € | 100 039 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 82 031 € | 4890 € | 81 095 € | 210 € | 31 033 € | −79 197 € | 105 427 € |
| Aruandeaasta kasum | 82 031 € | 4890 € | 81 095 € | 210 € | 31 033 € | −79 197 € | 105 427 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 916 557 € | 1 916 026 € | 2 332 666 € | 2 244 071 € | 1 708 861 € | 1 678 700 € | 1 799 025 € |
| sh käibevarad | 22 835 € | 57 764 € | 479 179 € | 394 324 € | 382 964 € | 355 061 € | 222 002 € |
| sh põhivarad | 1 893 722 € | 1 858 262 € | 1 853 487 € | 1 849 747 € | 1 325 897 € | 1 323 639 € | 1 577 023 € |
| sh raha | 1367 € | 22 296 € | 29 682 € | 51 327 € | 83 967 € | 187 094 € | 102 € |
| Omakapital | 1 757 087 € | 1 675 056 € | 1 670 166 € | 1 589 071 € | 1 588 861 € | 1 557 828 € | 1 637 025 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 672 104 € | 1 667 214 € | 1 586 119 € | 1 585 909 € | 1 554 876 € | 1 634 073 € | 1 528 646 € |
| Lühiajalised kohustised | 159 470 € | 240 970 € | 662 500 € | 655 000 € | 120 000 € | 120 872 € | 162 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 28.06.2026 | 29.06.2025 | 09.06.2024 | 17.05.2023 | 21.05.2022 | 02.07.2021 | 05.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,7 % | 87,4 % | 71,6 % | 70,8 % | 93,0 % | 92,8 % | 91,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 105,8 % | — | 108,1 % | 38,2 % | 100,1 % | −109 995,8 % | 105,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.