Registrikaart · Äriregistri kanne 10674030
AS Solaris Keskus
- Registrikood10674030
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20258 825 011 €
- KMKR numberEE100661734
- Sellel aadressil on registreeritud 32 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AS Solaris Keskus
- Registrikood
- 10674030
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.05.2000
- KMKR number
- EE100661734
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 8 825 011 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 8 766 961 € → 8 825 011 € | +0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726155101
- Telefon+3726155100
- Telefon+3726155107
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 8 825 011 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8 825 011 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8 766 961 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8 335 922 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8 206 428 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6 092 055 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6 373 693 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8 459 211 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 10 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 5 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 825 011 € | 8 766 961 € | 8 335 922 € | 8 206 428 € | 6 092 055 € | 6 373 693 € | 8 459 211 € |
| Ärikasum enne makse | −5 222 142 € | −928 569 € | −7 981 510 € | −5 644 126 € | −3 732 003 € | −6 822 129 € | 1 965 151 € |
| Aruandeaasta kasum | −5 222 142 € | −928 569 € | −7 981 510 € | −5 644 126 € | −3 732 003 € | −6 822 129 € | 1 965 151 € |
| Tööjõukulud | 391 740 € | 333 922 € | 295 901 € | 253 217 € | 278 363 € | 265 899 € | 260 917 € |
| Varad kokku | 72 370 598 € | 81 045 798 € | 78 370 332 € | 84 994 067 € | 88 404 374 € | 89 191 900 € | 92 838 070 € |
| sh käibevarad | 2 676 152 € | 2 933 050 € | 2 268 422 € | 3 049 076 € | 2 568 977 € | 1 558 829 € | 2 467 828 € |
| sh raha | 1 956 683 € | 2 182 925 € | 858 811 € | 2 310 364 € | 1 314 313 € | 840 213 € | 1 840 248 € |
| Omakapital | 4 121 695 € | −12 291 585 € | −11 363 016 € | −3 381 506 € | 2 262 620 € | 5 994 622 € | 12 816 751 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 475 523 € | 2 318 685 € | 44 155 500 € | 3 450 122 € | 2 286 802 € | 4 213 000 € | 3 276 154 € |
| Pikaajalised kohustised | 65 773 380 € | 91 018 698 € | 45 577 848 € | 84 925 451 € | 83 854 952 € | 78 984 278 € | 76 745 165 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,7 % | -15,2 % | -14,5 % | -4,0 % | 2,6 % | 6,7 % | 13,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -59,2 % | -10,6 % | -95,7 % | -68,8 % | -61,3 % | -107,0 % | 23,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.