Osaühing Envido
- Registrikood10675408
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202524 980 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Envido
- Registrikood
- 10675408
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.06.2000
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Graniidi tn 18-3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
69/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 24 980 € | +8,5 |
| Müügitulu muutus | 13 679 € → 24 980 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725114506
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 24 980 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 24 980 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 13 679 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 23 719 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 17 003 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 31 275 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 22 563 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 3390 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 980 € | 13 679 € | 23 719 € | 17 003 € | 31 275 € | 22 563 € | 3390 € |
| Ärikasum enne makse | −2049 € | −12 412 € | 12 876 € | −2680 € | 21 099 € | 13 255 € | −704 € |
| Aruandeaasta kasum | −2049 € | −12 412 € | 12 876 € | −2680 € | 21 099 € | 13 255 € | −704 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 33 278 € | 35 327 € | 47 739 € | 34 899 € | 38 579 € | 16 479 € | 3225 € |
| sh käibevarad | 13 186 € | 10 889 € | 23 714 € | 28 061 € | 29 068 € | 16 286 € | 2838 € |
| Omakapital | 33 278 € | 35 327 € | 47 739 € | 34 899 € | 37 579 € | 16 479 € | 3225 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1000 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 97,4 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -8,2 % | -90,7 % | 54,3 % | -15,8 % | 67,5 % | 58,7 % | -20,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.