Registrikaart · Äriregistri kanne 10677873
Osaühing RESTEH
- Registrikood10677873
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025206 974 €
- KMKR numberEE100629527
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing RESTEH
- Registrikood
- 10677873
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.06.2000
- KMKR number
- EE100629527
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Uuemõisa alevik, Pähkli tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 206 974 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 873 885 € → 206 974 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724724924
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 206 974 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 206 974 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 866 633 € |
| 2024 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 7252 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 997 461 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 23 760 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 185 550 € |
| 2022 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 23 760 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 708 950 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 23 760 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 695 481 € |
| 2020 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 23 760 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 912 606 € |
| 2019 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 23 760 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 10 |
| 2009 | 11 |
| 2008 | 13 |
| 2007 | 13 |
| 2006 | 9 |
| 2005 | 8 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 15 |
| 2001 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 206 974 € | 873 885 € | 1 021 221 € | 1 209 310 € | 1 732 710 € | 721 401 € | 938 526 € |
| Ärikasum enne makse | 34 653 € | 7097 € | 46 639 € | −84 555 € | 54 715 € | 14 034 € | 15 542 € |
| Aruandeaasta kasum | 34 653 € | 3597 € | 46 639 € | −84 555 € | 52 965 € | 13 635 € | 5542 € |
| Tööjõukulud | 37 557 € | 79 058 € | 19 152 € | 19 152 € | 14 236 € | 10 427 € | 15 960 € |
| Varad kokku | 97 104 € | 64 861 € | 176 219 € | 123 857 € | 352 103 € | 304 476 € | 267 388 € |
| sh käibevarad | 96 598 € | 63 342 € | 99 969 € | 120 734 € | 340 805 € | 285 945 € | 237 504 € |
| sh raha | 69 613 € | 34 799 € | 1746 € | 5693 € | 75 764 € | 1008 € | 8,00 € |
| Omakapital | 87 091 € | 52 438 € | 135 663 € | 89 024 € | 173 579 € | 131 367 € | 126 334 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € | 7030 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 013 € | 12 423 € | 40 556 € | 34 833 € | 178 524 € | 173 109 € | 141 054 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,7 % | 80,8 % | 77,0 % | 71,9 % | 49,3 % | 43,1 % | 47,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,7 % | 0,4 % | 4,6 % | -7,0 % | 3,1 % | 1,9 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.