Registrikaart · Äriregistri kanne 10681366
Osaühing NETS
- Registrikood10681366
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251 818 040 €
- KMKR numberEE100742093
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing NETS
- Registrikood
- 10681366
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.07.2000
- KMKR number
- EE100742093
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, E. Särgava allee 2b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 818 040 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 24 330 € → 1 818 040 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- E-post[email protected]
- Mobiil+3725018012
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66191 | Finantsnõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Finantsnõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 1 818 040 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 1 818 040 € |
| 2024 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 24 330 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 75 430 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 23 310 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 26 496 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 42 536 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 20 990 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 818 040 € | 24 330 € | 75 430 € | 23 310 € | 26 496 € | 42 536 € | 20 990 € |
| Ärikasum enne makse | 1 922 994 € | 34 253 € | 146 089 € | 4598 € | 28 563 € | 25 530 € | 40 457 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 922 994 € | 34 253 € | 146 089 € | 4598 € | 28 563 € | 25 530 € | 40 457 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 860 098 € | 913 916 € | 900 533 € | 817 156 € | 803 949 € | 812 238 € | 774 583 € |
| sh käibevarad | 118 391 € | 130 830 € | 153 777 € | 71 959 € | 71 753 € | 81 858 € | 61 203 € |
| sh raha | 47 750 € | 23 515 € | 102 977 € | 4863 € | 2204 € | 26 023 € | 3195 € |
| Omakapital | 2 835 024 € | 912 029 € | 877 776 € | 747 659 € | 743 062 € | 714 498 € | 688 883 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € | 10 225 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 074 € | 1887 € | 22 757 € | 69 497 € | 60 887 € | 97 740 € | 85 700 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 99,8 % | 97,5 % | 91,5 % | 92,4 % | 88,0 % | 88,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 105,8 % | 140,8 % | 193,7 % | 19,7 % | 107,8 % | 60,0 % | 192,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.