Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10685329

osaühing NORTHFORS

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10685329
  • Asutatud2000 (26 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025111 617 €
  • KMKR numberEE100635456

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2000200520102015202020252026Asutatud 16.08.2000Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.08.2000 2000, Esimene aruanne 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing NORTHFORS
Registrikood
10685329
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.08.2000
KMKR number
EE100635456
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Võru maakond, Rõuge vald, Nursi küla, Kuivuse
Aadress kehtib alates
11.08.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Veiko Koobakene100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Veiko KoobakeneJuhatuse liige13.09.2000

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Veiko Koobakeneotsene osalus07.11.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg26 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu111 617 €+14,5
Müügitulu muutus41 262 € → 111 617 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02201MetsavaruminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €28 tuh €56 tuh €84 tuh €112 tuh €20202021202220232024111 617 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 111 617 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsavarumine EMTAK 2025111 617 €
2024Metsavarumine EMTAK 202541 262 €
2023Metsavarumine EMTAK 20087176 €
2022Metsavarumine EMTAK 200878 566 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200851 828 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20082160 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020052006ei kajastu20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20060
20050

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu111 617 €41 262 €7176 €78 566 €51 828 €2160 €0,00 €
Ärikasum61 201 €5838 €−18 568 €49 263 €29 183 €962 €−1082 €
Kasum enne tulumaksustamist61 201 €5838 €−18 568 €49 263 €29 183 €962 €−1082 €
Aruandeaasta kasum61 201 €5838 €−18 568 €49 263 €29 183 €962 €−1082 €
Tööjõukulud2371 €0,00 €1952 €880 €781 €0,00 €723 €
Põhivarade kulum2100 €3900 €3544 €0,00 €870 €600 €607 €
Varad kokku139 301 €80 051 €72 570 €92 084 €41 598 €12 355 €13 778 €
sh käibevarad84 223 €22 873 €47 914 €75 191 €34 638 €4525 €8138 €
sh põhivarad55 078 €57 178 €24 656 €16 893 €6960 €7830 €5640 €
sh raha78 871 €13 797 €45 548 €74 860 €
Omakapital139 271 €78 070 €72 232 €90 801 €41 538 €12 355 €11 393 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2566 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum75 514 €69 676 €88 244 €38 982 €9799 €8837 €8837 €
Lühiajalised kohustised30,00 €1981 €338 €1283 €60,00 €0,00 €2385 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit63 301 €9738 €−15 024 €49 263 €30 053 €1562 €−475 €
Aruanne esitatud19.05.202618.06.202513.06.202420.06.202308.07.202221.06.202222.10.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %97,5 %99,5 %98,6 %99,9 %100,0 %82,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust54,8 %14,1 %−258,8 %62,7 %56,3 %44,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang