Registrikaart · Äriregistri kanne 10687050
Osaühing Avatud ring
- Registrikood10687050
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202523 275 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Avatud ring
- Registrikood
- 10687050
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.08.2000
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Meloni tn 25a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 23 275 € | +8,2 | |
| Müügitulu muutus | 14 996 € → 23 275 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725167897
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 23 275 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 23 275 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 14 996 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 25 113 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 55 016 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 62 765 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 38 425 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 21 028 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 275 € | 14 996 € | 25 113 € | 55 016 € | 62 765 € | 38 425 € | 21 028 € |
| Ärikasum enne makse | −33 843 € | −29 923 € | −53 345 € | 10 666 € | 329 € | −31 516 € | −28 514 € |
| Aruandeaasta kasum | −33 843 € | −29 923 € | −53 345 € | 10 666 € | 329 € | −31 516 € | −28 514 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 5250 € | 10 501 € | 10 501 € | 8205 € | 7054 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 315 867 € | 309 706 € | 329 617 € | 358 255 € | 279 780 € | 254 022 € | 260 784 € |
| sh käibevarad | 31 573 € | 13 125 € | 20 749 € | 47 925 € | 58 987 € | 17 682 € | 8668 € |
| sh raha | 16 917 € | 175 € | 9846 € | 39 786 € | 531 € | 8104 € | 262 € |
| Omakapital | −103 515 € | −69 672 € | −39 749 € | 13 596 € | 2931 € | 2601 € | 34 118 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 53 727 € | 13 723 € | 3711 € | 185 709 € | 117 898 € | 106 651 € | 119 805 € |
| Pikaajalised kohustised | 365 655 € | 365 655 € | 365 655 € | 158 950 € | 158 951 € | 144 770 € | 106 861 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -32,8 % | -22,5 % | -12,1 % | 3,8 % | 1,0 % | 1,0 % | 13,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -145,4 % | -199,5 % | -212,4 % | 19,4 % | 0,5 % | -82,0 % | -135,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.