Registrikaart · Äriregistri kanne 10688196
Osaühing Tooma Veod
- Registrikood10688196
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025160 376 €
- KMKR numberEE100637470
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Tooma Veod
- Registrikood
- 10688196
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.08.2000
- KMKR number
- EE100637470
- Osa- või aktsiakapital
- 3834 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Saarepeedi küla, Lõuna tee 3-3
- Aadress kehtib alates
- 18.06.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Priit Vahtramäe | 100 % · 3834 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Priit Vahtramäe | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Priit Vahtramäe | otsene osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 160 376 € | +15,9 | |
| Müügitulu muutus | 191 584 € → 160 376 € | -4,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725204243
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 160 376 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 160 376 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 191 584 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 187 077 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 228 505 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 232 784 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 237 117 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 214 741 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 58 873 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 08.01.2026 — 05.01.2036 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 08.01.2026 — 05.01.2036 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 08.01.2026 — 05.01.2036 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 06.01.2026 — 05.01.2036 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 169 € | 194 678 € | 207 394 € | 248 054 € | 250 240 € | 238 583 € | 286 029 € |
| Ärikasum | −8959 € | 4306 € | 1704 € | −8683 € | 9913 € | 21 517 € | 10 417 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 113 € | 3209 € | 328 € | −9513 € | 8707 € | 20 957 € | 9583 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 113 € | 3209 € | 328 € | −9513 € | 8707 € | 20 957 € | 9583 € |
| Tööjõukulud | 40 782 € | 36 489 € | 57 011 € | 38 868 € | 54 934 € | 54 830 € | 55 400 € |
| Põhivarade kulum | 5407 € | 5562 € | 5562 € | 5333 € | 12 818 € | 7485 € | 13 181 € |
| Varad kokku | 119 583 € | 126 427 € | 137 917 € | 144 137 € | 155 471 € | 174 274 € | 152 461 € |
| sh käibevarad | 19 814 € | 21 251 € | 27 179 € | 27 837 € | 33 838 € | 39 073 € | 39 025 € |
| sh põhivarad | 99 769 € | 105 176 € | 110 738 € | 116 300 € | 121 633 € | 135 201 € | 113 436 € |
| sh raha | 2578 € | 1287 € | 2253 € | 6488 € | 9788 € | 13 624 € | 12 012 € |
| Omakapital | 83 533 € | 93 646 € | 90 438 € | 90 111 € | 99 624 € | 90 917 € | 69 960 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 89 429 € | 86 221 € | 85 893 € | 95 407 € | 86 700 € | 65 743 € | 56 160 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 32 781 € | 41 159 € | 47 624 € | 42 292 € | 51 557 € | 61 442 € |
| Pikaajalised kohustised | 36 050 € | 0,00 € | 6320 € | 6402 € | 13 555 € | 31 800 € | 21 059 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | −3552 € | 9868 € | 7266 € | −3350 € | 22 731 € | 29 002 € | 23 598 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2026 | 20.06.2025 | 05.06.2024 | 21.06.2023 | 25.07.2022 | 23.04.2021 | 24.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 74,1 % | 65,6 % | 62,5 % | 64,1 % | 52,2 % | 45,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,0 % | 1,6 % | 0,2 % | −3,8 % | 3,5 % | 8,8 % | 3,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.