Registrikaart · Äriregistri kanne 10693955
Osaühing Thorsen Grupp
- Registrikood10693955
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025586 590 €
- KMKR numberEE100668478
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Thorsen Grupp
- Registrikood
- 10693955
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.01.2001
- KMKR number
- EE100668478
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Tehno tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 586 590 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 701 745 € → 586 590 € | -4,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725172403
- Telefon+3723261643
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 08121 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | Põhitegevusala |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine teenis ettevõte 2025. aastal 486 268 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2025 | 486 268 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 100 322 € |
| 2024 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2025 | 557 601 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 144 144 € |
| 2023 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 358 055 € |
| 2023 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 131 697 € |
| 2022 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 176 931 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 145 170 € |
| 2022 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 126 842 € |
| 2021 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 303 547 € |
| 2021 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 134 332 € |
| 2020 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 340 818 € |
| 2020 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 130 096 € |
| 2019 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 184 840 € |
| 2019 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 110 715 € |
| 2019 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 40 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 2 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 587 447 € | 702 245 € | 490 415 € | 473 251 € | 443 595 € | 483 054 € | 335 820 € |
| Ärikasum enne makse | 11 556 € | 32 389 € | −95 857 € | 318 080 € | 50 345 € | 44 522 € | 16 331 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 556 € | 32 389 € | −95 857 € | 318 080 € | 50 345 € | 44 522 € | 16 331 € |
| Tööjõukulud | 87 945 € | 75 725 € | 76 990 € | 58 237 € | 38 184 € | 46 115 € | 56 960 € |
| Varad kokku | 992 991 € | 1 113 044 € | 1 001 183 € | 992 174 € | 742 877 € | 723 084 € | 567 311 € |
| sh käibevarad | 628 445 € | 721 490 € | 615 006 € | 729 652 € | 344 975 € | 331 645 € | 253 034 € |
| sh raha | 13 522 € | 20 612 € | 5563 € | 180 719 € | 23 569 € | 20 240 € | 28 875 € |
| Omakapital | 719 154 € | 707 598 € | 675 209 € | 772 344 € | 454 264 € | 403 919 € | 359 397 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 149 417 € | 244 651 € | 172 562 € | 72 773 € | 97 320 € | 95 138 € | 79 809 € |
| Pikaajalised kohustised | 124 420 € | 160 795 € | 153 412 € | 147 057 € | 191 293 € | 224 027 € | 128 105 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,4 % | 63,6 % | 67,4 % | 77,8 % | 61,1 % | 55,9 % | 63,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 4,6 % | -19,5 % | 67,2 % | 11,3 % | 9,2 % | 4,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.