Registrikaart · Äriregistri kanne 10694558
Osaühing Torma Apteek
- Registrikood10694558
- Asutatud2000 (25 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025155 766 €
- KMKR numberEE100666519
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Torma Apteek
- Registrikood
- 10694558
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.09.2000
- KMKR number
- EE100666519
- Aadress
- Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Torma alevik, Kesk tn 6-9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 155 766 € | +15,8 | |
| Müügitulu muutus | 148 803 € → 155 766 € | +1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725235286
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47731 | Ravimite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Apteekide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 155 766 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 155 766 € |
| 2024 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 148 803 € |
| 2023 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 141 051 € |
| 2022 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 143 518 € |
| 2021 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 145 744 € |
| 2020 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 143 272 € |
| 2019 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 118 034 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 155 766 € | 148 803 € | 141 051 € | 143 518 € | 145 744 € | 143 272 € | 118 034 € |
| Ärikasum enne makse | 3910 € | 8874 € | 6319 € | 6502 € | 8642 € | 7662 € | 3000 € |
| Aruandeaasta kasum | 2500 € | 7208 € | 5155 € | 5309 € | 7438 € | 6499 € | 3000 € |
| Tööjõukulud | 16 429 € | 12 978 € | 12 845 € | 12 845 € | 12 845 € | 12 646 € | 12 845 € |
| Varad kokku | 40 164 € | 37 102 € | 36 015 € | 37 208 € | 35 190 € | 31 604 € | 33 785 € |
| sh käibevarad | 40 164 € | 37 102 € | 36 015 € | 37 208 € | 35 190 € | 31 604 € | 33 785 € |
| sh raha | 12 289 € | 7779 € | 9417 € | 11 501 € | 9234 € | 8740 € | 11 904 € |
| Omakapital | 20 602 € | 23 102 € | 22 893 € | 22 738 € | 22 429 € | 19 990 € | 18 491 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8628 € | 8628 € | 8628 € | 8628 € | 8628 € | 8628 € | 8628 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 562 € | 14 000 € | 13 122 € | 14 470 € | 12 761 € | 11 614 € | 15 294 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 62,3 % | 63,6 % | 61,1 % | 63,7 % | 63,3 % | 54,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 4,8 % | 3,7 % | 3,7 % | 5,1 % | 4,5 % | 2,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.