Registrikaart · Äriregistri kanne 10696059
KOIVAKONNU OÜ
- Registrikood10696059
- Asutatud2000 (25 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025134 911 €
- KMKR numberEE100655368
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KOIVAKONNU OÜ
- Registrikood
- 10696059
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.11.2000
- KMKR number
- EE100655368
- Aadress
- Valga maakond, Valga vald, Tsirgumäe küla, Kunna
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 134 911 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 107 825 € → 134 911 € | +7,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256958663
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | Põhitegevusala |
| 01192 | Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | |
| 02201 | Metsavarumine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 124 316 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 124 316 € |
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 7376 € |
| 2025 | Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2025 | 2074 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 1145 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 69 823 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 35 000 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 2777 € |
| 2024 | Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2025 | 225 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 73 726 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 28 583 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 16 854 € |
| 2023 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 4650 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 46 857 € |
| 2022 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 20 136 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 000 € |
| 2022 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 1558 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 56 421 € |
| 2021 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 5414 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 1400 € |
| 2021 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 1198 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 24 168 € |
| 2020 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 2586 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 1667 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 77 336 € |
| 2019 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 25 776 € |
| 2019 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 2282 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 136 159 € | 107 907 € | 123 813 € | 80 984 € | 71 133 € | 28 421 € | 105 394 € |
| Ärikasum enne makse | 40 500 € | 206 997 € | 73 374 € | 102 371 € | 44 784 € | −57 540 € | 5500 € |
| Aruandeaasta kasum | 37 116 € | 201 346 € | 73 374 € | 99 371 € | 44 784 € | −57 540 € | 5500 € |
| Tööjõukulud | 52 786 € | 45 792 € | 58 963 € | 64 092 € | 66 566 € | 58 075 € | 43 735 € |
| Varad kokku | 1 562 310 € | 1 542 342 € | 1 402 761 € | 1 456 433 € | 1 220 361 € | 1 262 514 € | 1 134 346 € |
| sh käibevarad | 285 657 € | 201 605 € | 164 576 € | 207 984 € | 167 066 € | 223 517 € | 191 027 € |
| sh raha | 223 570 € | 124 310 € | 132 348 € | 145 136 € | 112 700 € | 113 748 € | 102 051 € |
| Omakapital | 1 454 734 € | 1 429 618 € | 1 250 080 € | 1 176 706 € | 1 089 335 € | 1 044 551 € | 1 102 091 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6600 € | 6600 € | 6600 € | 6600 € | 6600 € | 6600 € | 6600 € |
| Lühiajalised kohustised | 69 457 € | 53 205 € | 100 100 € | 142 036 € | 67 459 € | 120 310 € | 20 883 € |
| Pikaajalised kohustised | 38 119 € | 59 519 € | 52 581 € | 137 691 € | 63 567 € | 97 653 € | 11 372 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 92,7 % | 89,1 % | 80,8 % | 89,3 % | 82,7 % | 97,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,3 % | 186,6 % | 59,3 % | 122,7 % | 63,0 % | −202,5 % | 5,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.