Registrikaart · Äriregistri kanne 10696445
OÜ KUIVALESKI TALU
- Registrikood10696445
- Asutatud2000 (25 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025134 217 €
- KMKR numberEE100654246
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ KUIVALESKI TALU
- Registrikood
- 10696445
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.11.2000
- KMKR number
- EE100654246
- Osa- või aktsiakapital
- 160 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kesk kaar 21-2
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Peeter Rivis | 100 % · 160 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Peeter Rivis | Juhatuse liige | 14.11.2000 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Peeter Rivis | otsene osalus | 09.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 134 217 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 162 527 € → 134 217 € | -5,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725017518
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01291 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude mitmeaastaste taimede kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 134 217 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2025 | 134 217 € |
| 2024 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2025 | 162 527 € |
| 2023 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 134 216 € |
| 2022 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 110 658 € |
| 2021 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 114 443 € |
| 2020 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 85 190 € |
| 2019 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 88 718 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 50 625 € ehk 38 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 83 592 € |
| Soome | 50 625 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 7 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 134 217 € | 162 527 € | 134 216 € | 110 658 € | 114 443 € | 85 190 € | 88 718 € |
| Ärikasum | 27 768 € | 67 189 € | 54 824 € | 15 217 € | 30 236 € | −10 840 € | 3325 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 784 € | 67 206 € | 54 824 € | 15 224 € | 30 242 € | −10 833 € | 3336 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 733 € | 67 206 € | 51 323 € | 11 723 € | 26 741 € | −16 880 € | −3583 € |
| Tööjõukulud | 42 489 € | 34 186 € | 33 375 € | 33 152 € | 37 909 € | 76 726 € | 31 762 € |
| Põhivarade kulum | 4042 € | 4581 € | 5336 € | 5336 € | 5781 € | 6387 € | 6472 € |
| Varad kokku | 341 464 € | 343 754 € | 271 695 € | 238 255 € | 254 818 € | 248 075 € | 297 991 € |
| sh käibevarad | 320 240 € | 318 488 € | 241 848 € | 203 071 € | 214 298 € | 201 774 € | 242 408 € |
| sh põhivarad | 21 224 € | 25 266 € | 29 847 € | 35 184 € | 40 520 € | 46 301 € | 55 583 € |
| sh raha | 173 544 € | 171 618 € | 97 746 € | 89 549 € | 84 614 € | 72 225 € | 75 318 € |
| Omakapital | 324 906 € | 329 173 € | 261 967 € | 232 149 € | 247 143 € | 241 907 € | 288 787 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 292 924 € | 250 718 € | 199 395 € | 209 177 € | 209 153 € | 247 538 € | 281 121 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 558 € | 14 581 € | 9728 € | 6106 € | 7675 € | 6168 € | 9204 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 31 810 € | 71 770 € | 60 160 € | 20 553 € | 36 017 € | −4453 € | 9797 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 25.05.2025 | 26.06.2024 | 06.06.2023 | 30.05.2022 | 22.06.2021 | 12.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 95,8 % | 96,4 % | 97,4 % | 97,0 % | 97,5 % | 96,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,4 % | 41,4 % | 38,2 % | 10,6 % | 23,4 % | −19,8 % | −4,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.