Osaühing Le Parade
- Registrikood10699981
- Asutatud2000 (25 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202422 196 €
- KMKR numberEE100653470
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Le Parade
- Registrikood
- 10699981
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.09.2000
- KMKR number
- EE100653470
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Ellamaa küla, Põllu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 22 196 € | +8 |
| Müügitulu muutus | 24 189 € → 22 196 € | -2,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725053307
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93199 | Mujal liigitamata sporditegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata sporditegevus teenis ettevõte 2024. aastal 22 196 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2025 | 22 196 € |
| 2023 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2025 | 24 189 € |
| 2022 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 18 934 € |
| 2021 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 12 309 € |
| 2020 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 16 476 € |
| 2019 | Mängude ja mänguasjade jaemüük EMTAK 2008 | 35 376 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 196 € | 24 189 € | 18 934 € | 12 309 € | 16 476 € | 35 376 € |
| Ärikasum enne makse | −5550 € | 3473 € | 3876 € | 5602 € | 4891 € | 17 231 € |
| Aruandeaasta kasum | −5550 € | 3473 € | 3876 € | 5602 € | 4891 € | 17 231 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 54 648 € | 53 768 € | 47 828 € | 44 946 € | 39 369 € | 34 602 € |
| sh käibevarad | 38 798 € | 37 515 € | 31 135 € | 27 813 € | 21 796 € | 22 302 € |
| sh raha | 3008 € | 2941 € | 2933 € | 3136 € | 1680 € | 4176 € |
| Omakapital | 45 095 € | 50 645 € | 47 172 € | 43 296 € | 37 530 € | 33 191 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 9553 € | 3123 € | 656 € | 1650 € | 1839 € | 1411 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,5 % | 94,2 % | 98,6 % | 96,3 % | 95,3 % | 95,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -25,0 % | 14,4 % | 20,5 % | 45,5 % | 29,7 % | 48,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.