Registrikaart · Äriregistri kanne 10701643
Osaühing Skepter
- Registrikood10701643
- Asutatud2000 (25 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025288 458 €
- KMKR numberEE100643493
- Sellel aadressil on registreeritud 116 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Skepter
- Registrikood
- 10701643
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.09.2000
- KMKR number
- EE100643493
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 288 458 € | +18,3 | |
| Müügitulu muutus | 217 695 € → 288 458 € | +9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43211 | Elektripaigaldustööd | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektripaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 252 682 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 252 682 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 35 776 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 178 754 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 38 941 € |
| 2023 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 141 695 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 39 930 € |
| 2022 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 153 070 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 33 444 € |
| 2021 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 136 541 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 40 325 € |
| 2020 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 163 614 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 42 568 € |
| 2019 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 167 721 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 34 705 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 288 458 € | 217 695 € | 181 625 € | 186 514 € | 176 866 € | 206 182 € | 202 426 € |
| Ärikasum enne makse | −7866 € | −9324 € | −12 084 € | 2490 € | −8846 € | 467 € | 18 161 € |
| Aruandeaasta kasum | −7866 € | −9324 € | −12 084 € | 2490 € | −8846 € | 467 € | 18 161 € |
| Tööjõukulud | 106 011 € | 95 936 € | 79 870 € | 76 078 € | 71 484 € | 72 814 € | 61 287 € |
| Varad kokku | 137 691 € | 144 539 € | 154 211 € | 162 167 € | 158 640 € | 164 750 € | 173 920 € |
| sh käibevarad | 92 465 € | 105 291 € | 105 996 € | 115 889 € | 132 988 € | 137 276 € | 147 745 € |
| sh raha | 76 720 € | 50 668 € | 53 661 € | 46 728 € | 57 955 € | 83 748 € | 60 521 € |
| Omakapital | 115 088 € | 122 954 € | 132 278 € | 144 362 € | 141 872 € | 150 718 € | 150 251 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 603 € | 21 585 € | 21 933 € | 17 805 € | 16 768 € | 14 032 € | 23 669 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,6 % | 85,1 % | 85,8 % | 89,0 % | 89,4 % | 91,5 % | 86,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,7 % | −4,3 % | −6,7 % | 1,3 % | −5,0 % | 0,2 % | 9,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.