Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10702186

Glass Solutions Osaühing

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10702186
  • Asutatud2000 (25 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202575 621 €
  • KMKR numberEE100650541

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2000200520102015202020252026Asutatud 26.09.2000Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.09.2000 2000, Esimene aruanne 2001, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Glass Solutions Osaühing
Registrikood
10702186
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.09.2000
KMKR number
EE100650541
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sulevimägi 4-31

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg25 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu75 621 €+12,9
Müügitulu muutus75 417 € → 75 621 €+0,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €20 tuh €41 tuh €61 tuh €82 tuh €2019202081 672 €202120222023202475 621 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 41 800 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud eriehitustööd EMTAK 202541 800 €
2025Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 202533 821 €
2024Muud eriehitustööd EMTAK 202563 136 €
2024Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 202512 281 €
2023Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 200851 709 €
2023Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 200815 000 €
2022Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 200847 388 €
2021Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 200881 672 €
2020Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 200841 477 €
2019Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 200831 210 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101
20091
20081
20071
20061
20051
20041
20031
20021
20011

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu75 621 €75 417 €67 159 €47 388 €81 672 €41 477 €31 210 €
Ärikasum enne makse−1123 €19 349 €−5344 €7450 €21 762 €12 377 €11 556 €
Aruandeaasta kasum−1123 €19 099 €−5902 €3700 €20 372 €10 049 €7988 €
Tööjõukulud14 450 €12 521 €11 920 €11 239 €9634 €9567 €8831 €
Varad kokku35 337 €43 815 €26 672 €38 974 €41 290 €25 760 €25 295 €
sh käibevarad35 337 €43 648 €26 337 €37 928 €39 164 €25 760 €25 295 €
sh raha16 658 €17 287 €25 225 €26 664 €16 633 €15 112 €14 412 €
Omakapital24 200 €25 323 €6224 €16 125 €27 425 €17 053 €17 004 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised11 137 €18 492 €20 448 €22 849 €13 865 €8707 €8291 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest68,5 %57,8 %23,3 %41,4 %66,4 %66,2 %67,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−1,5 %25,3 %−8,8 %7,8 %24,9 %24,2 %25,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang