Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10703292

Clarisson OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10703292
  • Asutatud2000 (25 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 20251 007 763 €
  • KMKR numberEE100651333

Usaldusväärsuse indeks

83/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2000200520102015202020252026Asutatud 03.10.2000Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.10.2000 2000, Esimene aruanne 2001, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Clarisson OÜ
Registrikood
10703292
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.10.2000
KMKR number
EE100651333
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Kaare küla, Kaare laut
Aadress kehtib alates
17.07.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Renno Paal100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Renno PaalJuhatuse liige17.07.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Renno Paalotsene osalus27.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg25 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu1 007 763 €+20
Müügitulu muutus578 944 € → 1 007 763 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €252 tuh €504 tuh €756 tuh €1 mln €2019202020212022202320241 007 763 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 873 214 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025873 214 €
2025Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2025134 549 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025538 681 €
2024Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 202530 763 €
2024Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 20259500 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008304 942 €
2023Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 200856 451 €
2023Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 200817 667 €
2023Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20085000 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008333 072 €
2022Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 200874 628 €
2022Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20085000 €
2022Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 20083933 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008241 539 €
2021Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200840 550 €
2021Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 200836 348 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008164 911 €
2020Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 200873 891 €
2020Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200812 630 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008139 218 €
2019Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 200862 430 €
2019Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200817 909 €
2019Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 200810 150 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01234200120022003200420052006200720084200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20213
20203
20192
20182
20173
20163
20153
20143
20134
20124
20114
20104
20094
20083
20073
20063
20053
20043
20033
20022
20012

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 007 763 €578 944 €384 060 €416 633 €318 437 €251 432 €229 707 €
Ärikasum215 206 €267 803 €265 913 €150 952 €101 748 €217 915 €71 192 €
Kasum enne tulumaksustamist155 235 €204 840 €226 325 €138 048 €92 845 €207 457 €63 472 €
Aruandeaasta kasum152 313 €202 354 €222 034 €135 295 €88 467 €205 180 €60 585 €
Tööjõukulud61 052 €62 843 €40 436 €37 864 €44 327 €41 460 €30 695 €
Põhivarade kulum236 086 €205 261 €171 031 €142 519 €138 523 €164 628 €158 847 €
Varad kokku2 972 527 €2 855 429 €2 296 570 €1 934 960 €1 615 987 €1 626 869 €1 505 213 €
sh käibevarad735 706 €863 036 €567 406 €530 516 €463 540 €442 679 €340 846 €
sh põhivarad2 236 821 €1 992 393 €1 729 164 €1 404 444 €1 152 447 €1 184 190 €1 164 367 €
sh raha28 888 €5546 €28 533 €16 306 €36 684 €11 026 €6189 €
Omakapital1 589 795 €1 647 842 €1 455 418 €1 250 533 €1 126 238 €1 055 272 €859 192 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 434 670 €1 442 676 €1 230 572 €1 112 426 €1 034 959 €847 280 €795 795 €
Lühiajalised kohustised715 396 €519 597 €168 821 €380 090 €127 068 €186 108 €237 405 €
Pikaajalised kohustised667 336 €687 990 €672 331 €304 337 €362 681 €385 489 €408 616 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333332
Ärikasum enne kulumit451 292 €473 064 €436 944 €293 471 €240 271 €382 543 €230 039 €
Aruanne esitatud30.06.202628.06.202528.06.202425.02.202310.03.202228.02.202224.06.2020
Omakapitali osakaal varadest53,5 %57,7 %63,4 %64,6 %69,7 %64,9 %57,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust15,1 %35,0 %57,8 %32,5 %27,8 %81,6 %26,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang