Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10709521

osaühing Lubja Invest

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10709521
  • Asutatud2000 (25 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202598 940 €
  • KMKR numberEE100656118

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2000200520102015202020252026Asutatud 10.11.2000Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.11.2000 2000, Esimene aruanne 2001, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Lubja Invest
Registrikood
10709521
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.11.2000
KMKR number
EE100656118
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Karja tn 4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg25 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu98 940 €+14
Müügitulu muutus57 754 € → 98 940 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €146 tuh €293 tuh €439 tuh €585 tuh €2019: 219 405 €20192020: 6671 €20202021: 585 345 €585 345 €20212022: 65 713 €20222023: 205 621 €20232024: 57 754 €20242025: 98 940 €98 940 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 98 940 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 202598 940 €
2024Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 202557 754 €
2023Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008205 621 €
2022Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200865 713 €
2021Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008550 000 €
2021Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200826 855 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20088490 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086671 €
2019Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008212 529 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086876 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222001: 020012002: 020022003: 020032004: 020042005: 120052006: 120062007: 120072008: 120082009: 2220092010: 120102011: 120112012: 120122013: 220132014: 220142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20142
20132
20121
20111
20101
20092
20081
20071
20061
20051
20040
20030
20020
20010

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu98 940 €57 754 €205 621 €65 713 €585 345 €6671 €219 405 €
Ärikasum enne makse360 792 €−139 534 €−465 411 €−4602 €1 207 571 €70 097 €181 444 €
Aruandeaasta kasum346 689 €−147 489 €−465 411 €−4602 €1 201 321 €70 097 €181 444 €
Tööjõukulud16 654 €15 743 €18 337 €17 880 €14 826 €13 701 €6650 €
Varad kokku2 988 618 €2 791 792 €3 011 878 €3 471 304 €3 632 746 €2 368 944 €2 327 758 €
sh käibevarad1 327 513 €1 333 886 €1 283 960 €1 470 448 €1 929 245 €1 241 573 €409 712 €
sh raha240 363 €254 622 €184 405 €132 487 €353 965 €642 969 €103 584 €
Omakapital2 986 102 €2 779 412 €2 968 955 €3 434 393 €3 438 995 €2 262 674 €2 192 576 €
sh osa- või aktsiakapital2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €
Lühiajalised kohustised2516 €12 380 €42 923 €24 541 €162 080 €104 977 €110 808 €
Pikaajalised kohustised0,00 €12 370 €31 671 €1293 €24 374 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest99,9 %99,6 %98,6 %98,9 %94,7 %95,5 %94,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust350,4 %-255,4 %-226,3 %-7,0 %205,2 %1050,8 %82,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang