Registrikaart · Äriregistri kanne 10711469
Osaühing KRESOR
- Registrikood10711469
- Asutatud2000 (25 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20251 615 032 €
- KMKR numberEE100656859
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing KRESOR
- Registrikood
- 10711469
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.11.2000
- KMKR number
- EE100656859
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sõpruse pst 169-45
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Viktor Malinovski | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Viktor Malinovski | Juhatuse liige | 10.01.2001 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Viktor Malinovski | otsene osalus | 27.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 1 615 032 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 596 695 € → 1 615 032 € | +0,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725160016
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47261 | Tubakatoodete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tubakatoodete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 615 032 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tubakatoodete jaemüük EMTAK 2025 | 1 615 032 € |
| 2024 | Tubakatoodete jaemüük EMTAK 2025 | 1 596 695 € |
| 2023 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 1 663 597 € |
| 2022 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 1 715 236 € |
| 2021 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 1 461 194 € |
| 2020 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 1 247 467 € |
| 2019 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2008 | 1 607 094 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.12.2004 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 1 615 032 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 615 032 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 615 032 € | 1 596 695 € | 1 663 597 € | 1 715 236 € | 1 461 194 € | 1 248 967 € | 1 611 094 € |
| Ärikasum | 51 649 € | 57 538 € | 77 920 € | 75 758 € | 42 355 € | −1383 € | 51 534 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 53 650 € | 58 133 € | 78 466 € | 75 759 € | 42 355 € | −1383 € | 51 534 € |
| Aruandeaasta kasum | 48 009 € | 52 577 € | 74 615 € | 69 814 € | 35 626 € | −5078 € | 49 746 € |
| Tööjõukulud | 54 682 € | 47 951 € | 50 338 € | 48 401 € | 42 710 € | 32 644 € | 26 469 € |
| Varad kokku | 315 368 € | 260 650 € | 244 503 € | 218 604 € | 159 261 € | 135 320 € | 148 891 € |
| sh käibevarad | 290 482 € | 232 971 € | 211 467 € | 218 604 € | 159 261 € | 135 320 € | 148 891 € |
| sh põhivarad | 24 886 € | 27 679 € | 33 036 € | — | — | — | — |
| sh raha | 118 900 € | 138 024 € | 122 069 € | 134 283 € | 87 876 € | 77 094 € | 74 521 € |
| Omakapital | 241 337 € | 213 328 € | 192 704 € | 141 744 € | 101 930 € | 96 305 € | 117 383 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 190 516 € | 157 939 € | 115 277 € | 69 118 € | 63 492 € | 98 571 € | 64 825 € |
| Lühiajalised kohustised | 74 031 € | 47 322 € | 51 799 € | 76 860 € | 57 331 € | 39 015 € | 31 508 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 15.06.2026 | 16.06.2025 | 26.04.2024 | 05.05.2023 | 06.05.2022 | 02.04.2021 | 20.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 81,8 % | 78,8 % | 64,8 % | 64,0 % | 71,2 % | 78,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,0 % | 3,3 % | 4,5 % | 4,1 % | 2,4 % | −0,4 % | 3,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.