Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10714781

OSAÜHING HANSALIGHT

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10714781
  • Asutatud2000 (25 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202516 990 €
  • KMKR numberEE100831360

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2000200520102015202020252026Asutatud 13.12.2000Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 13.12.2000 2000, Esimene aruanne 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OSAÜHING HANSALIGHT
Registrikood
10714781
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.12.2000
KMKR number
EE100831360
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kvartsi tn 4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg25 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu16 990 €+7
Müügitulu muutus19 180 € → 16 990 €-3,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
59121Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €28 tuh €56 tuh €84 tuh €112 tuh €2019: 94 884 €20192020: 88 446 €20202021: 112 188 €20212022: 112 248 €112 248 €20222023: 50 856 €20232024: 19 180 €20242025: 16 990 €16 990 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 16 990 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 202516 990 €
2024Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 202519 180 €
2023Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 200850 856 €
2022Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2008112 248 €
2021Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 2008112 188 €
2020Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 200888 446 €
2019Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad EMTAK 200894 884 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222004: 020042005: 020052006: 020062007: 020072008: 020082009: 020092010: 120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 2220142015: 220152016: 220162017: 220172018: 220182019: 220192020: 220202021: 220212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20212
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20142
20131
20121
20111
20101
20090
20080
20070
20060
20050
20040

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu16 990 €19 180 €50 856 €112 248 €112 188 €88 446 €94 884 €
Ärikasum enne makse262 €−12 200 €−1341 €87 330 €82 708 €52 085 €16 489 €
Aruandeaasta kasum262 €−12 200 €−24 433 €87 330 €72 299 €46 329 €9861 €
Tööjõukulud10 253 €19 267 €12 845 €12 577 €17 394 €19 434 €19 836 €
Varad kokku60 335 €60 985 €73 005 €200 547 €112 945 €93 779 €81 189 €
sh käibevarad60 335 €60 985 €73 005 €200 547 €112 945 €91 876 €75 875 €
sh raha44 146 €30 610 €42 195 €150 215 €73 441 €52 546 €48 622 €
Omakapital59 834 €59 572 €71 772 €198 121 €110 791 €90 592 €74 263 €
sh osa- või aktsiakapital2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €
Lühiajalised kohustised501 €1413 €1233 €2426 €2154 €3187 €6926 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111222
Omakapitali osakaal varadest99,2 %97,7 %98,3 %98,8 %98,1 %96,6 %91,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,5 %-63,6 %-48,0 %77,8 %64,4 %52,4 %10,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang