Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10721829

Osaühing Silindia Ehitus

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10721829
  • Asutatud2001 (25 a)
  • Töötajaid 202531
  • Müügitulu 20257 044 080 €
  • KMKR numberEE101310314

Usaldusväärsuse indeks

89/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200120062011201620212026Asutatud 24.01.2001Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 24.01.2001 2001, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Silindia Ehitus
Registrikood
10721829
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
24.01.2001
KMKR number
EE101310314
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi linn, Puiestee tn 18

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 89 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg25 aastat registris+25
Töötajate arv31 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu7 044 080 €+20
Müügitulu muutus6 270 973 € → 7 044 080 €+3,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2,8 mln €5,5 mln €8,3 mln €11 mln €20192020202111 042 185 €2022202320247 044 080 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 7 044 080 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20257 044 080 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20256 270 973 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20084 606 363 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200811 042 185 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20088 089 928 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20087 769 335 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20089 787 066 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01224354720012002200320042005200620072008200920102011201220132014472015201620172018201920202021202220232024312025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202531
202430
202330
202230
202131
202038
201940
201843
201742
201647
201547
201443
20132
20122
20112
20100
20090
20080
20070
20060
20050
20040
20030
20020
20010

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu7 044 080 €6 270 973 €4 606 363 €11 042 185 €8 089 928 €7 769 335 €9 787 066 €
Ärikasum enne makse42 353 €−21 379 €−217 336 €348 221 €−552 653 €28 732 €60 607 €
Aruandeaasta kasum36 712 €−21 379 €−221 728 €341 966 €−552 653 €28 732 €60 607 €
Tööjõukulud1 077 747 €936 546 €830 417 €824 571 €941 704 €919 813 €1 062 982 €
Varad kokku1 533 968 €1 059 830 €1 105 333 €1 637 923 €1 582 721 €2 801 449 €2 200 199 €
sh käibevarad1 038 976 €558 272 €624 636 €1 105 326 €1 061 409 €2 253 912 €1 675 367 €
sh raha3831 €46 755 €86 156 €367 299 €51 479 €91 774 €8140 €
Omakapital536 013 €519 301 €540 680 €783 020 €466 054 €1 018 707 €989 975 €
sh osa- või aktsiakapital3196 €3196 €3196 €3196 €3196 €3196 €3196 €
Lühiajalised kohustised997 955 €530 787 €529 901 €808 955 €1 008 841 €1 667 742 €1 103 523 €
Pikaajalised kohustised0,00 €9742 €34 752 €45 948 €107 826 €115 000 €106 701 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)31303030313840
Omakapitali osakaal varadest34,9 %49,0 %48,9 %47,8 %29,4 %36,4 %45,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,5 %−0,3 %−4,8 %3,1 %−6,8 %0,4 %0,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang