Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10726531

MV- Ineast OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10726531
  • Asutatud2001 (25 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202570 191 €
  • KMKR numberEE100679085

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200120062011201620212026Asutatud 05.02.2001Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.02.2001 2001, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MV- Ineast OÜ
Registrikood
10726531
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.02.2001
KMKR number
EE100679085
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Pringi küla, Rannapiiri tee 5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg25 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu70 191 €+12,6
Müügitulu muutus67 742 € → 70 191 €+1,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €18 tuh €36 tuh €54 tuh €72 tuh €201920202021202271 596 €2023202470 191 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 70 191 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202570 191 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202567 742 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200871 596 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200867 627 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200854 920 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200845 573 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200850 528 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120012002ei kajastu2003200420052006ei kajastu200720082009201020112012120132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20171
20161
20151
20141
20131
20120
20110
20100
20090
20080
20060
20050
20040
20020
20010

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu70 191 €67 742 €71 596 €67 627 €54 920 €45 573 €50 528 €
Ärikasum enne makse100 500 €119 096 €6359 €31 241 €18 827 €−16 074 €−12 714 €
Aruandeaasta kasum92 495 €114 731 €4399 €31 241 €16 954 €−17 238 €−13 373 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €777 €9321 €8618 €7980 €
Varad kokku711 857 €643 717 €546 383 €553 425 €521 640 €511 877 €532 415 €
sh käibevarad378 543 €274 062 €223 755 €202 022 €138 117 €90 458 €139 261 €
sh raha376 796 €271 541 €219 070 €194 819 €136 059 €88 793 €137 712 €
Omakapital695 338 €637 843 €541 112 €546 713 €515 564 €506 610 €528 849 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised16 519 €5874 €5271 €6712 €6076 €5267 €3566 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest97,7 %99,1 %99,0 %98,8 %98,8 %99,0 %99,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust131,8 %169,4 %6,1 %46,2 %30,9 %−37,8 %−26,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang