Registrikaart · Äriregistri kanne 10732268
Osaühing Kaarli Farm
- Registrikood10732268
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 202528
- Müügitulu 20253 892 303 €
- KMKR numberEE100671805
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Kaarli Farm
- Registrikood
- 10732268
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.01.2001
- KMKR number
- EE100671805
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Sõmeru alevik, Puiestee tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 92 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 28 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 3 892 303 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 186 094 € → 3 892 303 € | +6,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725266156
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01411 | Piimakarjakasvatus | Põhitegevusala |
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | |
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Piimakarjakasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 2 845 957 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 2 845 957 € |
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 620 617 € |
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 425 729 € |
| 2024 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 2 336 500 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 563 721 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 285 873 € |
| 2023 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 2 373 071 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 678 061 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 297 301 € |
| 2022 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 2 300 999 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 652 746 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 291 983 € |
| 2021 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 1 580 140 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 674 551 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 214 538 € |
| 2020 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 1 423 273 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 660 236 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 148 686 € |
| 2019 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 1 499 463 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 549 191 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 158 382 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 28 |
| 2024 | 28 |
| 2023 | 30 |
| 2022 | 25 |
| 2021 | 26 |
| 2020 | 29 |
| 2019 | 31 |
| 2018 | 32 |
| 2017 | 34 |
| 2016 | 35 |
| 2015 | 36 |
| 2014 | 36 |
| 2013 | 37 |
| 2012 | 35 |
| 2011 | 34 |
| 2010 | 35 |
| 2009 | 34 |
| 2008 | 39 |
| 2007 | 41 |
| 2006 | 43 |
| 2005 | 44 |
| 2004 | 43 |
| 2003 | 45 |
| 2002 | 46 |
| 2001 | 50 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 951 872 € | 3 226 324 € | 3 417 240 € | 3 426 166 € | 2 583 313 € | 2 400 366 € | 2 346 262 € |
| Ärikasum enne makse | 1 134 082 € | 402 341 € | −6481 € | 701 001 € | 330 145 € | 279 080 € | 110 238 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 134 082 € | 402 341 € | −6481 € | 701 001 € | 330 145 € | 279 080 € | 110 238 € |
| Tööjõukulud | 934 720 € | 867 941 € | 818 732 € | 651 089 € | 583 532 € | 656 910 € | 612 076 € |
| Varad kokku | 8 447 928 € | 7 671 666 € | 7 409 422 € | 6 136 334 € | 5 245 336 € | 4 747 198 € | 4 700 055 € |
| sh käibevarad | 2 085 382 € | 1 589 474 € | 1 628 908 € | 1 936 176 € | 1 370 315 € | 1 152 227 € | 1 064 324 € |
| sh raha | 276 532 € | 22 145 € | 85 848 € | 292 013 € | 260 287 € | 67 541 € | 29 179 € |
| Omakapital | 5 900 901 € | 4 766 819 € | 4 364 478 € | 4 370 959 € | 3 669 958 € | 3 339 813 € | 3 060 733 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 63 912 € | 63 912 € | 63 912 € | 63 912 € | 63 912 € | 63 912 € | 63 912 € |
| Lühiajalised kohustised | 934 799 € | 1 065 035 € | 1 078 855 € | 735 512 € | 629 843 € | 560 944 € | 651 631 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 612 228 € | 1 839 812 € | 1 966 089 € | 1 029 863 € | 945 535 € | 846 441 € | 987 691 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 28 | 28 | 30 | 25 | 26 | 29 | 31 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 62,1 % | 58,9 % | 71,2 % | 70,0 % | 70,4 % | 65,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,7 % | 12,5 % | −0,2 % | 20,5 % | 12,8 % | 11,6 % | 4,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.