Osaühing CIRKON
- Registrikood10734370
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025357 671 €
- KMKR numberEE100723436
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing CIRKON
- Registrikood
- 10734370
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.04.2001
- KMKR number
- EE100723436
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Lehola tn 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 357 671 € | +19,1 |
| Müügitulu muutus | 400 270 € → 357 671 € | -3,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255589541
- Telefon +3723375254
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47111 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 357 671 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 357 671 € |
| 2024 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 400 270 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 378 409 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 336 984 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 316 680 € |
| 2020 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 290 718 € |
| 2019 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 271 597 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 357 671 € | 400 270 € | 378 409 € | 336 984 € | 316 680 € | 290 718 € | 271 597 € |
| Ärikasum enne makse | −5022 € | −8585 € | −8411 € | 1457 € | 712 € | 1396 € | 2038 € |
| Aruandeaasta kasum | −5022 € | −8585 € | −8411 € | 1457 € | 712 € | 1396 € | 2038 € |
| Tööjõukulud | 42 653 € | 53 434 € | 44 493 € | 31 489 € | 32 191 € | 27 895 € | 27 666 € |
| Varad kokku | 121 943 € | 129 894 € | 135 453 € | 135 020 € | 130 127 € | 128 327 € | 123 780 € |
| sh käibevarad | 121 943 € | 129 894 € | 135 453 € | 135 020 € | 130 127 € | 128 160 € | 123 213 € |
| sh raha | 2770 € | 1034 € | 4045 € | 8186 € | 2456 € | 2438 € | 1041 € |
| Omakapital | 87 736 € | 92 758 € | 101 343 € | 109 754 € | 108 297 € | 107 585 € | 106 189 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 34 207 € | 37 136 € | 34 110 € | 25 266 € | 21 830 € | 20 742 € | 17 591 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,9 % | 71,4 % | 74,8 % | 81,3 % | 83,2 % | 83,8 % | 85,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,4 % | -2,1 % | -2,2 % | 0,4 % | 0,2 % | 0,5 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.