Registrikaart · Äriregistri kanne 10737189
OÜ MATAFOR
- Registrikood10737189
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202530 103 €
- KMKR numberEE100682221
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ MATAFOR
- Registrikood
- 10737189
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.03.2001
- KMKR number
- EE100682221
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kesk tn 13a-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 30 103 € | +9,2 | |
| Müügitulu muutus | 83 109 € → 30 103 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725091113
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 30 103 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 30 103 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 83 109 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 71 715 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 140 860 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 149 472 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 121 278 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 87 044 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 103 € | 83 109 € | 71 715 € | 140 860 € | 149 472 € | 121 278 € | 87 044 € |
| Ärikasum enne makse | −24 128 € | −18 974 € | −24 502 € | −10 360 € | 116 836 € | −9327 € | −3673 € |
| Aruandeaasta kasum | −24 128 € | −18 974 € | −24 502 € | −10 360 € | 116 836 € | −9327 € | −3673 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 1857 € | 2980 € | 1408 € | 10 679 € | 9399 € |
| Varad kokku | 51 668 € | 76 318 € | 95 093 € | 120 118 € | 130 163 € | 150 244 € | 151 015 € |
| sh käibevarad | 51 668 € | 76 318 € | 95 093 € | 120 118 € | 130 163 € | 62 427 € | 62 409 € |
| sh raha | 19 032 € | 41 414 € | 42 758 € | 49 075 € | 76 510 € | 10 004 € | 1318 € |
| Omakapital | 51 668 € | 75 797 € | 94 771 € | 119 272 € | 129 632 € | 12 796 € | 22 123 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 521 € | 322 € | 846 € | 531 € | 1663 € | 2306 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 135 785 € | 126 586 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,3 % | 99,7 % | 99,3 % | 99,6 % | 8,5 % | 14,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -80,2 % | -22,8 % | -34,2 % | -7,4 % | 78,2 % | -7,7 % | -4,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.