Registrikaart · Äriregistri kanne 10737836
SINDELKATUSE OÜ
- Registrikood10737836
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025382 000 €
- KMKR numberEE100680304
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SINDELKATUSE OÜ
- Registrikood
- 10737836
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.03.2001
- KMKR number
- EE100680304
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Räni alevik, Viirpuu tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 382 000 € | +19,4 | |
| Müügitulu muutus | 473 347 € → 382 000 € | -5,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727381740
- Telefon+3727381740
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 43411 | Katusetööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 220 402 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 220 402 € |
| 2025 | Katusetööd EMTAK 2025 | 161 598 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 278 577 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 194 770 € |
| 2023 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 378 253 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 132 505 € |
| 2022 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 286 638 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 54 146 € |
| 2021 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 377 833 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 55 884 € |
| 2020 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 286 366 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 30 992 € |
| 2019 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 176 082 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 110 993 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 382 000 € | 473 347 € | 510 758 € | 340 784 € | 437 086 € | 317 358 € | 287 075 € |
| Ärikasum enne makse | −852 € | 267 102 € | 6888 € | −13 178 € | 611 € | −14 494 € | −65 000 € |
| Aruandeaasta kasum | −852 € | 267 102 € | 6888 € | −13 178 € | 611 € | −14 494 € | −55 031 € |
| Tööjõukulud | 55 042 € | 128 292 € | 64 594 € | 43 280 € | 49 641 € | 28 619 € | 38 597 € |
| Varad kokku | 669 960 € | 776 755 € | 492 882 € | 514 936 € | 488 315 € | 481 139 € | 459 759 € |
| sh käibevarad | 366 395 € | 523 831 € | 227 616 € | 293 695 € | 312 628 € | 307 009 € | 276 363 € |
| sh raha | 36 003 € | 253 056 € | 6441 € | 6361 € | 14 247 € | 3188 € | 3460 € |
| Omakapital | 617 286 € | 618 138 € | 351 321 € | 344 432 € | 357 610 € | 356 999 € | 371 493 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 31 659 € | 122 768 € | 141 561 € | 170 504 € | 130 705 € | 124 140 € | 88 266 € |
| Pikaajalised kohustised | 21 015 € | 35 849 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,1 % | 79,6 % | 71,3 % | 66,9 % | 73,2 % | 74,2 % | 80,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,2 % | 56,4 % | 1,3 % | −3,9 % | 0,1 % | −4,6 % | −19,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.