Registrikaart · Äriregistri kanne 10747852
Kaseriisikas OÜ
- Registrikood10747852
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20213
- Müügitulu 2021481 843 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2060 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 160 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kaseriisikas OÜ
- Registrikood
- 10747852
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.04.2001
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Liimi tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 481 843 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 551 951 € → 481 843 € | -3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2060 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtgambino.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2021. aastal 451 173 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 451 173 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 30 670 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 541 538 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 10 413 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 446 355 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 5329 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 4 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 481 843 € | 611 951 € | 489 965 € |
| Ärikasum enne makse | 167 213 € | 71 913 € | 11 301 € |
| Aruandeaasta kasum | 167 211 € | 71 301 € | 10 441 € |
| Tööjõukulud | 53 352 € | 85 853 € | 66 490 € |
| Varad kokku | 1 188 028 € | 1 210 403 € | 1 040 514 € |
| sh käibevarad | 615 464 € | 516 273 € | 416 410 € |
| sh raha | 3322 € | 1209 € | 4936 € |
| Omakapital | 283 602 € | 116 942 € | 45 641 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5113 € | 5113 € | 5113 € |
| Lühiajalised kohustised | 547 705 € | 712 469 € | 628 974 € |
| Pikaajalised kohustised | 356 721 € | 380 992 € | 365 899 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,9 % | 9,7 % | 4,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 34,7 % | 11,7 % | 2,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2060 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.