Registrikaart · Äriregistri kanne 10748082
Spordikeskuse OÜ
- Registrikood10748082
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20251 082 245 €
- KMKR numberEE100683851
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Spordikeskuse OÜ
- Registrikood
- 10748082
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.03.2001
- KMKR number
- EE100683851
- Osa- või aktsiakapital
- 2 229 557 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Haabersti tn 5
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Osaühing Trebicom | 29,17 % · 650 287 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: RELAXOR OÜ | 29,17 % · 650 286 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: Osaühing Entacom | 29,17 % · 650 287 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: Torn Investments Osaühing | 12,5 % · 278 697 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Laur Kivistik | Juhatuse liige | 04.06.2014 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 27.09.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Laur Kivistik | otsene osalus | 22.10.2018 |
| Sven Mansberg | kaudne osalus | 22.10.2018 |
| Armin Kõomägi | kaudne osalus | 22.10.2018 |
| Indrek Prants | kaudne osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 1 082 245 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 031 340 € → 1 082 245 € | +1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726600522
- Telefon+3725015869
- Telefon+3726600520
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 082 245 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1 082 245 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1 031 340 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1 057 365 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1 286 315 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 369 899 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 382 775 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 432 749 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2019)
Majandusaasta aruandedKogu 906 141 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 906 141 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 46 |
| 2006 | 63 |
| 2005 | 22 |
| 2004 | 10 |
| 2003 | 11 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 082 245 € | 1 031 340 € | 1 057 365 € | 1 286 315 € | 369 899 € | 382 775 € | 432 749 € |
| Ärikasum | 230 553 € | 382 797 € | 577 345 € | 654 824 € | 286 782 € | 294 930 € | 378 700 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 625 705 € | 521 170 € | 567 810 € | 521 790 € | 107 812 € | 256 739 € | 272 226 € |
| Aruandeaasta kasum | 617 243 € | 512 041 € | 560 309 € | 521 790 € | 107 812 € | 256 739 € | 272 226 € |
| Tööjõukulud | 26 418 € | 21 174 € | 20 866 € | 20 687 € | 17 903 € | 18 015 € | 17 947 € |
| Põhivarade kulum | 7436 € | 10 285 € | 16 911 € | 16 865 € | 19 379 € | 13 221 € | 9012 € |
| Varad kokku | 8 648 909 € | 7 428 231 € | 6 956 231 € | 6 594 449 € | 6 246 138 € | 6 006 646 € | 5 551 026 € |
| sh käibevarad | 522 601 € | 283 057 € | 254 672 € | 357 955 € | 427 675 € | 183 301 € | 108 086 € |
| sh põhivarad | 8 126 308 € | 7 145 174 € | 6 701 559 € | 6 236 494 € | 5 818 463 € | 5 823 345 € | 5 442 940 € |
| sh raha | 219 679 € | 2645 € | 1826 € | 46 410 € | 6211 € | 65 182 € | 21 391 € |
| Omakapital | 5 189 563 € | 4 602 323 € | 4 130 287 € | 3 599 980 € | 3 078 190 € | 2 970 378 € | 2 510 420 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2 229 557 € | 2 229 557 € | 2 229 557 € | 2 229 557 € | 2 229 557 € | 2 229 558 € | 2 229 557 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 293 464 € | 1 811 426 € | 1 291 122 € | 799 334 € | 691 522 € | 434 782 € | −40 662 € |
| Lühiajalised kohustised | 353 959 € | 159 262 € | 2 825 464 € | 260 757 € | 207 562 € | 301 779 € | 136 485 € |
| Pikaajalised kohustised | 3 105 387 € | 2 666 646 € | 480 € | 2 733 712 € | 2 960 386 € | 2 734 489 € | 2 904 121 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 237 989 € | 393 082 € | 594 256 € | 671 689 € | 306 161 € | 308 151 € | 387 712 € |
| Aruanne esitatud | 12.06.2026 | 05.06.2025 | 01.07.2024 | 06.06.2023 | 10.08.2022 | 18.06.2021 | 24.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,0 % | 62,0 % | 59,4 % | 54,6 % | 49,3 % | 49,5 % | 45,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 57,0 % | 49,6 % | 53,0 % | 40,6 % | 29,1 % | 67,1 % | 62,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.