Registrikaart · Äriregistri kanne 10754852
R.P View OÜ
- Registrikood10754852
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 2023228 644 €
- KMKR numberEE100690051
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 33 889 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- R.P View OÜ
- Registrikood
- 10754852
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2001
- KMKR number
- EE100690051
- Osa- või aktsiakapital
- 25 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Peipsiääre vald, Kusma küla, Rebase
- Aadress kehtib alates
- 22.06.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ruslan Pipitš | 100 % · 25 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ruslan Pipitš | Juhatuse liige | 31.07.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ruslan Pipitš | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 228 644 € | +17,4 | |
| Müügitulu muutus | 27 725 € → 228 644 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 33 889 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37253696239
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 228 644 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 228 644 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 27 725 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 16 889 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 48 270 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 57 287 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 01.02.2024 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 228 644 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 228 644 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 10 |
| 2010 | 14 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 228 644 € | 27 725 € | 16 889 € | 48 270 € | 57 287 € |
| Ärikasum | 19 547 € | 1558 € | −105 € | 278 € | 5463 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 547 € | 1558 € | −105 € | 278 € | 5437 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 547 € | 1558 € | −105 € | 278 € | 5437 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6216 € |
| Põhivarade kulum | 3360 € | 3840 € | 3840 € | 3840 € | 36 893 € |
| Varad kokku | 52 780 € | 29 139 € | 36 844 € | 38 223 € | 39 745 € |
| sh käibevarad | 29 260 € | 2259 € | 6124 € | 3663 € | 1345 € |
| sh põhivarad | 23 520 € | 26 880 € | 30 720 € | 34 560 € | 38 400 € |
| sh raha | 13 281 € | 2259 € | 724 € | 58,00 € | 1345 € |
| Omakapital | 33 798 € | 14 251 € | 12 693 € | 14 072 € | 13 794 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −11 249 € | −12 807 € | −12 702 € | −12 424 € | −17 861 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 982 € | 14 888 € | 24 151 € | 24 151 € | 25 951 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 22 907 € | 5398 € | 3735 € | 4118 € | 42 356 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2024 | 01.07.2023 | 12.11.2022 | 11.11.2022 | 11.11.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,0 % | 48,9 % | 34,5 % | 36,8 % | 34,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,5 % | 5,6 % | −0,6 % | 0,6 % | 9,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 33 889 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.