Registrikaart · Äriregistri kanne 10756733
VALKET OÜ
- Registrikood10756733
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025102 189 €
- KMKR numberEE101405863
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VALKET OÜ
- Registrikood
- 10756733
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.04.2001
- KMKR number
- EE101405863
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tuulemäe tn 7-6
- Aadress kehtib alates
- 13.09.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tatjana Mamontova | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ljubov Prokofjeva | Juhatuse liige | 27.04.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tatjana Mamontova | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 102 189 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 90 905 € → 102 189 € | +3,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255660305
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47231 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 102 189 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük EMTAK 2025 | 102 189 € |
| 2024 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük EMTAK 2025 | 90 905 € |
| 2023 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük EMTAK 2008 | 100 816 € |
| 2022 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük EMTAK 2008 | 90 979 € |
| 2021 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük EMTAK 2008 | 97 053 € |
| 2020 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük EMTAK 2008 | 101 725 € |
| 2019 | Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük EMTAK 2008 | 88 575 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 189 € | 90 905 € | 100 816 € | 90 979 € | 97 053 € | 101 725 € | 88 575 € |
| Ärikasum | −218 € | −9903 € | −7926 € | 16 154 € | 282 € | −144 € | 710 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −219 € | −9047 € | −7926 € | 16 154 € | 282 € | 8,00 € | 710 € |
| Aruandeaasta kasum | −219 € | −9047 € | −7926 € | 16 154 € | 282 € | 8,00 € | 710 € |
| Tööjõukulud | 13 127 € | 6222 € | 5665 € | 3516 € | 5200 € | 4298 € | 4484 € |
| Põhivarade kulum | 4667 € | 4667 € | 4667 € | 3111 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 35 678 € | 26 401 € | 49 195 € | 41 065 € | 22 379 € | 56 898 € | 51 668 € |
| sh käibevarad | 29 456 € | 15 512 € | 33 639 € | 20 843 € | 22 379 € | 56 898 € | 51 668 € |
| sh põhivarad | 6222 € | 10 889 € | 15 556 € | 20 222 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 6878 € | 9277 € | 25 332 € | 11 709 € | 13 221 € | 15 782 € | 21 992 € |
| Omakapital | 2641 € | 2860 € | 11 907 € | 19 833 € | 3679 € | 3397 € | 3389 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 304 € | 9351 € | 17 277 € | 1123 € | 841 € | 833 € | 123 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 937 € | 9441 € | 23 188 € | 7132 € | 5700 € | 40 501 € | 48 279 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 100 € | 14 100 € | 14 100 € | 14 100 € | 13 000 € | 13 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 4449 € | −5236 € | −3259 € | 19 265 € | 282 € | −144 € | 710 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 03.06.2025 | 17.06.2024 | 27.06.2023 | 03.06.2022 | 11.06.2021 | 25.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,4 % | 10,8 % | 24,2 % | 48,3 % | 16,4 % | 6,0 % | 6,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,2 % | −10,0 % | −7,9 % | 17,8 % | 0,3 % | 0,0 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.