Osaühing Ivikar
- Registrikood10763526
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202533 085 €
- KMKR numberEE101130426
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Ivikar
- Registrikood
- 10763526
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.05.2001
- KMKR number
- EE101130426
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kudjape alevik, Nonni
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
63/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 33 085 € | +9,6 |
| Müügitulu muutus | 27 267 € → 33 085 € | +6,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725120947
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 31 876 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 31 876 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 1209 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 27 267 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 60 304 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 61 773 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 21 241 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 48 251 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 24 287 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 085 € | 27 267 € | 60 304 € | 61 773 € | 21 241 € | 48 251 € | 24 287 € |
| Ärikasum enne makse | 887 € | −3111 € | −94,00 € | 19 065 € | −13 202 € | 397 € | 187 € |
| Aruandeaasta kasum | 887 € | −3111 € | −94,00 € | 19 065 € | −13 202 € | 397 € | 187 € |
| Tööjõukulud | 25 397 € | 31 392 € | 34 864 € | 37 504 € | 14 598 € | 21 464 € | 11 957 € |
| Varad kokku | 51 293 € | 55 541 € | 62 852 € | 68 293 € | 66 216 € | 36 592 € | 33 414 € |
| sh käibevarad | 29 662 € | 29 858 € | 33 116 € | 37 201 € | 31 062 € | 35 754 € | 33 414 € |
| sh raha | 18,00 € | 62,00 € | 3350 € | 7545 € | 277 € | 4988 € | 486 € |
| Omakapital | 6934 € | 6047 € | 9158 € | 9252 € | −9812 € | 3390 € | 2993 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 44 359 € | 37 858 € | 38 838 € | 41 274 € | 55 408 € | 33 202 € | 30 421 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 11 636 € | 14 856 € | 17 767 € | 20 620 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,5 % | 10,9 % | 14,6 % | 13,5 % | -14,8 % | 9,3 % | 9,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,7 % | -11,4 % | -0,2 % | 30,9 % | -62,2 % | 0,8 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.