Registrikaart · Äriregistri kanne 10768073
osaühing Harry Metall
- Registrikood10768073
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 202528
- Müügitulu 20254 991 224 €
- KMKR numberEE100740228
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Harry Metall
- Registrikood
- 10768073
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.06.2001
- KMKR number
- EE100740228
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Ervu küla, Tehase tee 2
- Aadress kehtib alates
- 27.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ramtec Eesti OÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Veikko August Janhunen | Juhatuse liige | 26.11.2018 |
| Miika Lauri Juhana Janhunen | Juhatuse liige | 18.07.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jouko Johannes Riikonen | kaudne osalus | 19.06.2025 |
| Miika Lauri Juhana Janhunen | kaudne osalus | 19.06.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 96 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 28 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 4 991 224 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 674 754 € → 4 991 224 € | +10,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3727454171
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25941 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine | Põhitegevusala |
| 46871 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 4 914 938 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine EMTAK 2025 | 4 914 938 € |
| 2025 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 76 286 € |
| 2024 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine EMTAK 2025 | 3 627 360 € |
| 2024 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 47 394 € |
| 2023 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine EMTAK 2008 | 6 643 739 € |
| 2023 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 131 247 € |
| 2022 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine EMTAK 2008 | 8 571 803 € |
| 2022 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 153 727 € |
| 2021 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine EMTAK 2008 | 6 420 414 € |
| 2021 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 152 828 € |
| 2020 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine EMTAK 2008 | 5 132 127 € |
| 2019 | Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine EMTAK 2008 | 5 625 541 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 4 830 915 € ehk 97 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 4 820 590 € |
| Eesti | 160 309 € |
| Rootsi | 10 325 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 28 |
| 2024 | 27 |
| 2023 | 28 |
| 2022 | 26 |
| 2021 | 26 |
| 2020 | 21 |
| 2019 | 25 |
| 2018 | 30 |
| 2017 | 28 |
| 2016 | 32 |
| 2015 | 37 |
| 2014 | 37 |
| 2013 | 47 |
| 2012 | 62 |
| 2011 | 59 |
| 2010 | 40 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 20 |
| 2007 | 25 |
| 2006 | 47 |
| 2005 | 43 |
| 2004 | 27 |
| 2003 | 13 |
| 2002 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 991 224 € | 3 674 754 € | 6 774 986 € | 8 725 530 € | 6 573 242 € | 5 132 127 € | 5 625 541 € |
| Ärikasum | 50 517 € | −623 870 € | −302 626 € | 480 637 € | 2218 € | 155 893 € | 372 227 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 42 307 € | −630 883 € | −310 920 € | 472 430 € | −1086 € | 150 882 € | 361 855 € |
| Aruandeaasta kasum | 42 307 € | −630 883 € | −310 920 € | 472 430 € | −1086 € | 150 882 € | 361 855 € |
| Tööjõukulud | 957 209 € | 776 692 € | 871 251 € | 762 957 € | 699 947 € | 602 572 € | 680 224 € |
| Põhivarade kulum | 127 771 € | 133 163 € | 182 167 € | 190 280 € | 195 594 € | 188 199 € | 177 868 € |
| Varad kokku | 3 152 338 € | 2 568 957 € | 3 156 441 € | 3 421 339 € | 3 383 064 € | 2 862 378 € | 2 738 165 € |
| sh käibevarad | 1 860 936 € | 1 190 561 € | 1 672 267 € | 2 277 783 € | 2 243 724 € | 1 695 143 € | 1 436 619 € |
| sh põhivarad | 1 291 402 € | 1 378 396 € | 1 484 174 € | 1 143 556 € | 1 139 340 € | 1 167 235 € | 1 301 546 € |
| sh raha | 36 568 € | 64 248 € | 113 819 € | 90 166 € | 189 777 € | 53 938 € | — |
| Omakapital | 1 485 024 € | 1 679 193 € | 2 310 076 € | 2 620 996 € | 2 148 566 € | 2 149 652 € | 1 998 770 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 439 905 € | 2 307 264 € | 2 618 184 € | 2 145 754 € | 2 146 840 € | 1 995 958 € | 1 634 103 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 036 196 € | 639 285 € | 650 532 € | 720 343 € | 1 114 498 € | 552 726 € | 535 959 € |
| Pikaajalised kohustised | 631 118 € | 250 479 € | 195 833 € | 80 000 € | 120 000 € | 160 000 € | 203 436 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 28 | 27 | 28 | 26 | 26 | 21 | 25 |
| Ärikasum enne kulumit | 178 288 € | −490 707 € | −120 459 € | 670 917 € | 197 812 € | 344 092 € | 550 095 € |
| Aruanne esitatud | 13.07.2026 | 13.06.2025 | 19.04.2024 | 23.03.2023 | 24.05.2022 | 03.03.2021 | 02.04.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,1 % | 65,4 % | 73,2 % | 76,6 % | 63,5 % | 75,1 % | 73,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | −17,2 % | −4,6 % | 5,4 % | −0,0 % | 2,9 % | 6,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.