Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10782297

Osaühing BALROCK

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10782297
  • Asutatud2001 (25 a)
  • Töötajaid 202534
  • Müügitulu 20254 861 619 €
  • KMKR numberEE100700190

Usaldusväärsuse indeks

89/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200120062011201620212026Asutatud 25.06.2001Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.06.2001 2001, Esimene aruanne 2002, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing BALROCK
Registrikood
10782297
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.06.2001
KMKR number
EE100700190
Aadress
Harju maakond, Saku vald, Üksnurme küla, Üksnurme tee 16

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 89 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg25 aastat registris+25
Töötajate arv34 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu4 861 619 €+20
Müügitulu muutus4 313 791 € → 4 861 619 €+3,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1,2 mln €2,4 mln €3,6 mln €4,9 mln €2019: 2 205 359 €20192020: 2 602 107 €20202021: 3 022 200 €20212022: 2 615 194 €20222023: 3 446 798 €20232024: 4 313 791 €20242025: 4 861 619 €4 861 619 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus teenis ettevõte 2025. aastal 3 481 417 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 20253 481 417 €
2025Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine EMTAK 2025802 387 €
2025Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025577 815 €
2024Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 20253 264 761 €
2024Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine EMTAK 2025615 617 €
2024Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025433 413 €
2023Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 20081 799 734 €
2023Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine EMTAK 2008836 032 €
2023Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008811 032 €
2022Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 20081 460 601 €
2022Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008591 711 €
2022Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine EMTAK 2008562 882 €
2021Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008784 966 €
2021Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 20081 510 796 €
2021Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine EMTAK 2008726 438 €
2020Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 20081 313 259 €
2020Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine EMTAK 2008827 035 €
2020Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008461 813 €
2019Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 20081 283 519 €
2019Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine EMTAK 2008558 894 €
2019Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008362 946 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
091726342002: 2220022003: 2220032004: 2220042005: 1820052006: 1420062007: 2620072008: 1920082009: 2620092010: 2620102011: 2620112012: 2620122013: 2820132014: 2720142015: 2720152016: 2620162017: 2620172018: 2620182019: 2620192020: 2620202021: 2620212022: 2620222023: 2720232024: 343420242025: 34342025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202534
202434
202327
202226
202126
202026
201926
201826
201726
201626
201527
201427
201328
201226
201126
201026
200926
200819
200726
200614
200518
200422
200322
200222

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu4 925 883 €4 442 050 €3 723 250 €2 862 553 €3 061 338 €2 602 565 €2 206 309 €
Ärikasum enne makse309 240 €88 921 €251 312 €28 510 €349 645 €266 940 €193 922 €
Aruandeaasta kasum281 035 €76 441 €238 184 €11 006 €308 928 €249 847 €145 605 €
Tööjõukulud1 488 163 €1 364 538 €1 056 034 €734 028 €845 598 €736 923 €669 409 €
Varad kokku2 736 464 €2 646 316 €2 274 407 €2 016 051 €1 793 705 €1 843 944 €1 749 170 €
sh käibevarad1 531 654 €1 413 438 €1 529 416 €1 177 733 €1 282 609 €1 325 087 €1 180 608 €
sh raha837 731 €685 397 €706 263 €684 782 €903 323 €783 650 €708 003 €
Omakapital1 704 800 €1 523 765 €1 547 324 €1 384 141 €1 473 135 €1 374 207 €1 229 360 €
sh osa- või aktsiakapital2700 €2700 €2700 €2700 €2700 €2700 €2700 €
Lühiajalised kohustised517 877 €484 343 €484 036 €342 876 €262 009 €361 650 €370 528 €
Pikaajalised kohustised513 787 €638 208 €243 047 €289 034 €58 561 €108 087 €149 282 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)34342726262626
Omakapitali osakaal varadest62,3 %57,6 %68,0 %68,7 %82,1 %74,5 %70,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust5,7 %1,7 %6,4 %0,4 %10,1 %9,6 %6,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang