Registrikaart · Äriregistri kanne 10782535
Osaühing REVALBALT
- Registrikood10782535
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2024408 €
- KMKR numberEE100700394
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing REVALBALT
- Registrikood
- 10782535
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.06.2001
- KMKR number
- EE100700394
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Betooni tn 7
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Udo Bachmann | 100 % · 2684 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Udo Bachmann | Juhatuse liige | 27.07.2001 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Udo Bachmann | otsene osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 408 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 332 € → 408 € | +6,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726567899
- Mobiil+3725025056
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2024. aastal 408 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 408 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 332 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 576 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 428 € |
| 2019 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 700 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 10 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 408 € | 332 € | 576 € | 0,00 € | 428 € | 700 € |
| Ärikasum | −72,00 € | −239 € | 75,00 € | 23,00 € | −243 € | 6,00 € | 81,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −72,00 € | −239 € | 75,00 € | 23,00 € | −243 € | 6,00 € | 81,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −72,00 € | −239 € | 75,00 € | 23,00 € | −243 € | 6,00 € | 81,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4197 € | 4268 € | 5007 € | 4922 € | 5009 € | 5013 € | 5266 € |
| sh käibevarad | 4197 € | 4268 € | 5007 € | 4922 € | 5009 € | 5013 € | 5266 € |
| sh raha | 1773 € | 1857 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2836 € | 2908 € | 3147 € | 3072 € | 3049 € | 3293 € | 3223 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −215 € | 24,00 € | 388 € | 365 € | 609 € | 163 € | 19,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 1361 € | 1360 € | 1860 € | 1850 € | 1960 € | 1720 € | 2043 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 25.06.2025 | 21.06.2024 | 27.06.2023 | 22.06.2022 | 02.06.2021 | 21.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,6 % | 68,1 % | 62,9 % | 62,4 % | 60,9 % | 65,7 % | 61,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −58,6 % | 22,6 % | 4,0 % | — | 1,4 % | 11,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.