Registrikaart · Äriregistri kanne 10789520
Osaühing Mospil Group
- Registrikood10789520
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 2025737 433 €
- KMKR numberEE100715473
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1000 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Mospil Group
- Registrikood
- 10789520
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.08.2001
- KMKR number
- EE100715473
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Paala tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 737 433 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 842 076 € → 737 433 € | -3,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 1000 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtmospil.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43421 | Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd hoonete ehitusel teenis ettevõte 2025. aastal 737 433 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd hoonete ehitusel EMTAK 2025 | 737 433 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd hoonete ehitusel EMTAK 2025 | 842 076 € |
| 2023 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 912 294 € |
| 2022 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 751 575 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 233 € |
| 2021 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 1 067 669 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 1453 € |
| 2020 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 995 748 € |
| 2019 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 1 116 919 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 11 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 19 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 13 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 8 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 737 433 € | 842 076 € | 912 294 € | 751 808 € | 1 069 122 € | 995 748 € | 1 116 919 € |
| Ärikasum enne makse | −9654 € | 3091 € | 21 123 € | 867 € | 698 € | 105 790 € | 3038 € |
| Aruandeaasta kasum | −9654 € | 3091 € | 21 123 € | 867 € | 698 € | 105 328 € | 3038 € |
| Tööjõukulud | 322 598 € | 328 429 € | 360 677 € | 307 782 € | 375 962 € | 352 522 € | 307 354 € |
| Varad kokku | 319 586 € | 286 481 € | 292 787 € | 311 323 € | 349 350 € | 312 080 € | 365 547 € |
| sh käibevarad | 133 058 € | 105 490 € | 121 569 € | 133 304 € | 169 815 € | 124 458 € | 208 494 € |
| sh raha | 32 942 € | 35 875 € | 46 323 € | 5201 € | 14 122 € | 39 866 € | 84 097 € |
| Omakapital | 176 589 € | 186 243 € | 183 152 € | 162 029 € | 161 162 € | 160 464 € | 55 136 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 141 456 € | 98 697 € | 108 094 € | 144 188 € | 181 847 € | 85 950 € | 79 641 € |
| Pikaajalised kohustised | 1541 € | 1541 € | 1541 € | 5106 € | 6341 € | 65 666 € | 230 770 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 11 | 16 | 14 | 19 | 15 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,3 % | 65,0 % | 62,6 % | 52,0 % | 46,1 % | 51,4 % | 15,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,3 % | 0,4 % | 2,3 % | 0,1 % | 0,1 % | 10,6 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1000 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.