Registrikaart · Äriregistri kanne 10790629
Hämmelbergi OÜ
- Registrikood10790629
- Asutatud2001 (25 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202534 652 €
- KMKR numberEE100710517
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hämmelbergi OÜ
- Registrikood
- 10790629
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.08.2001
- KMKR number
- EE100710517
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Tammistu küla, Hämmelbergi
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marti Hääl | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marti Hääl | Juhatuse liige | 23.08.2001 |
| Kristina Hääl | Prokurist | 17.02.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marti Hääl | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 25 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 34 652 € | +9,8 | |
| Müügitulu muutus | 256 439 € → 34 652 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725049811
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 18 623 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 18 623 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 12 297 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 3732 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 199 000 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 32 751 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 15 510 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9178 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 17 850 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 9066 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3557 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 8779 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4183 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 19 028 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 8825 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 67 457 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 6600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Veesõiduki raadioluba Sagedusload | Tegevusluba | Kehtiv | 28.05.2021 — 27.05.2024 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 34 658 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 34 658 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 658 € | 256 608 € | 30 853 € | 12 962 € | 19 928 € | 8878 € | 74 057 € |
| Ärikasum | −205 406 € | 94 677 € | −143 123 € | 179 930 € | −82 810 € | −113 171 € | −16 151 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 148 559 € | 195 923 € | 226 153 € | 264 554 € | −21 908 € | −51 607 € | 129 376 € |
| Aruandeaasta kasum | 148 559 € | 195 923 € | 226 153 € | 264 554 € | −21 908 € | −51 607 € | 129 376 € |
| Tööjõukulud | 3247 € | 2871 € | 2590 € | 2313 € | 2313 € | 2138 € | 1980 € |
| Põhivarade kulum | 103 183 € | 85 115 € | 84 110 € | 79 985 € | 80 025 € | 56 896 € | 48 321 € |
| Varad kokku | 3 705 945 € | 3 593 535 € | 3 263 289 € | 3 052 120 € | 2 489 323 € | 2 561 241 € | 1 929 274 € |
| sh käibevarad | 1 124 009 € | 826 110 € | 1 072 712 € | 1 474 609 € | 945 074 € | 1 248 538 € | 635 355 € |
| sh põhivarad | 2 581 936 € | 2 767 425 € | 2 190 577 € | 1 577 511 € | 1 544 249 € | 1 312 703 € | 1 293 919 € |
| sh raha | 239 762 € | 217 436 € | 223 885 € | 374 570 € | 44 602 € | 477 570 € | 5317 € |
| Omakapital | 3 586 687 € | 3 438 128 € | 3 217 390 € | 2 690 098 € | 2 425 544 € | 2 447 452 € | 1 787 015 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3 435 316 € | 3 239 393 € | 2 988 425 € | 2 422 732 € | 2 444 640 € | 2 496 247 € | 1 654 827 € |
| Lühiajalised kohustised | 27 182 € | 92 251 € | 10 379 € | 356 251 € | 54 316 € | 70 424 € | 135 602 € |
| Pikaajalised kohustised | 92 076 € | 63 156 € | 35 520 € | 5771 € | 9463 € | 43 365 € | 6657 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −102 223 € | 179 792 € | −59 013 € | 259 915 € | −2785 € | −56 275 € | 32 170 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 11.07.2025 | 29.06.2024 | 12.06.2023 | 20.06.2022 | 30.06.2021 | 20.05.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,8 % | 95,7 % | 98,6 % | 88,1 % | 97,4 % | 95,6 % | 92,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 428,6 % | 76,4 % | 733,0 % | 2041,0 % | −109,9 % | −581,3 % | 174,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.